0

Najbolji Hrvat ove sezone! Vlašić ponovo zabio za CSKA (VIDEO)

19.10.2018 17:59 | Germanijak/E.F.

Mladi veznjak ne posustaje.

Nikola Vlašić nastavlja sa sjajnim igrama u dresu CSKA iz Moskve. U 11. kolu njegov klub gostuje kod Anžija, a hrvatski mladi reprezentativac je u 31. minuti postigao gol za 1:0. Odlično je Vlašić ispratio dobru akciju CSKA, našao se na pravom mjestu nakon što je Dzagoev 'ispremiješao' obranu domaćina i mirno poslao loptu u bliži kut Anžijevog gola. Vlašiću je ovo drugi gol u ruskoj Premijer ligi ove sezone.

Utakmica je na kraju završila rezultatom 2:0, a drugi gol je postigao Chalov u 72. minuti. Vlašić je izašao 5 minuta kasnije, a Kristijan Bistrović još uvijek nije u konkurenciji za CSKA zbog ozljede.

CSKA je ovom pobjedom došao na 3. mjesto s 19 bodova i utakmicom više od većine ostalim momčadi Premijer lige. Ispred njega su Krasnodar s također 19 bodova te Zenit koji ima čak 25 golova.

Ako Vam se gol ne prikazuje, pogledajte ga OVDJE.

(Screesnhot: Video)