0

Tandem Oršić-Olmo odličnom suradnjom došli do izjednačenja u prvom poluvremenu (VIDEO)

22.10.2019 19:30 | Germanijak

Modri igraju vrlo dobro u prvom poluvremenu.

Nogometaši zagrebačkog Dinama u ovim trenucima igraju utakmicu 3. kola Lige prvaka. Otišli su u goste Šahtaru u Harkivu, a rezultat nakon prvog poluvremena bio je 1-1.

Momci Nenada Bjelice aktivnije su ušli u okršaj, imali su početnu inicijativu, ali nisu uspjeli doći do izglednije prilike, unatoč naporima Ademija, More i Olma. Nakon prvih desetak minuta, Plavi su posustali, a inicijativu je preuzeo domaćin.

Ukrajinci su uspjeli okruniti dobru igru u 16. minuti kada je Yevghen Konopljanka zabio za 1-0. 'Rudari' su odlično kombinirali po desnoj strani, nakon jedne duže opsade , zaspala je obrana Modrih na čelu s Dilaverom, Perićem i Morom, a ukrajinski reprezentativac zabija pored nemoćnog Livakovića.

Činilo se da će Plavi nakon toga teško doći do gola. Ukrajinci su se stisnuli na svojoj polovici, ali pokušaj Marija Gavranovića s pet metara udaljenosti, kojim je doduše blokiran u posljednji trenutak, nagovijestio je izjednačenje.

Ono se dogodilo u 25. minuti. Moro je novim sjajnim duelom oduzeo loptu Marlosu, odigrao na sigurno, a ona je kasnije stigla do Mislava Oršića na lijevo krilo. Nakon dužeg vaganja, novopečeni hrvatski reprezentativac sjajno pronalazi Danija Olma koji se prišuljao iza leđa obrane domaćih i podmetnuo nogu pored iznenađenog Andriya Pyatova za 1-1.

U nastavku je Oršić iz penala zabio za 2-1, ali je u nastavku Dodo poravnao na 2-2.

(Foto: screenshot)