0

Loše vijesti za Hrvatsku, Modrić više nije siguran starter u Realu

01.11.2019 10:35 | Germanijak

Zidane će ubuduće davati više šanse mladoj nadi u tercetu s Kroosom i Casemirom.

Luka Modrić više nije siguran starter u Real Madridu, loše vijesti za kapetana hrvatske reprezentacije, ali i za hrvatsku reprezentaciju, jer njezin kapetan više nema zagrantiranu minutažu kod Zinedinea Zidanea. Francuz će ubuduće otvarati utakmice s mladim veznjakom.

Toni Kroos i Casemiro, dvojica od trojice legendarnih veznjaka Reala, ostat će u istom statusu, ali Luka će kretati s klupe, umjesto njega Zidane će radije igrati s mladim Federicom Valverdeom u udarnoj momčadi.

Modrićev status pod upitnikom je cijelu sezonu, a nakon utakmice protiv Leganesa, u kojoj je ušao kad je već sve bilo odlučeno pri rezultatu 3:0 za Real, španjolski AS tvrdi kako je njegovo vrijeme u Madridu pri kraju.

Odgođeni El Clasico bio je idealna prilika za Modrićev povratak u formu, ali umjesto minuta u okršaju protiv slabijeg suparnika, Modrić je dobio klupu, a Casemiro, kojemu je odmor prijeko potreban, startao je od prve. Jasan znak kako Zizou više nema povjerenja u Luku.

Francuz smatra da Realova vezna linija izgleda dinamičnije kad mladi Urugvajac igra s Casemirom i Kroosom, također njegova energija u vezi pomaže Casemiru u obrani, a njegove svježe, mlade noge daju puno više i u kreaciji Realovih napada.

Ove sezone Luka je odigrao najmanje otkad nosi Realov dres, samo 276 minuta, što je manje od sezone 2012-13. kad je tek stigao. Teški dani za Luku.