0

Liverpool se poskliznuo na Leicesteru, a Chelsea potopljen od Bournemoutha

30.01.2019 23:04 | Germanijak/D.V.

Tottenham jedini opravdao status favorita preokretom u nastavku.

Odigrane su preostale utakmice 24. kola engleskog Premiershipa u kojima nije nedostajalo iznenađenja.

Liverpool je poveo već u trećoj minuti susreta protiv Leicestera odličnim udarcem Sadia Manea, ali žilavi Leicester se vratio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena te pogotkom Harryja Maguirea postavili konačnih 1:1. Liverpool je ostao prvi na tablici i bježi drugoplasiranom Manchester Cityju pet bodova.

Chelsea je doživio potom na gostovanju kod Bournemoutha, a sva četiri pogotka primili su u drugom poluvremenu. Dvostruki strijelac bio je King (47' i 74'), a po jedan su dodali Brooks (63') i Daniels (90+5'). Naš Mateo Kovačić je zamijenjen u 77. minuti susreta.

Tottenham je gubio od Watforda koji je poveo pogotkom Cathcarta (38') sve do 80. minute susreta kada na scenu stupa povratnik s Azijskog kupa Son Heung-Min, a konačni preokret kreirao je Llorente (87') na samom kraju susreta.

U preostaloj utakmici Southampton je remizirao protiv Crystal Palacea rezultatom 1:1.