0

Leipzig jači od Eintrachta, Wolfsburg demolirao Herthu (VIDEO)

25.08.2019 20:07 | Germanijak

Josip Brekalo zabio u pobjedi Vukova.

Odigrane su dvije utakmice njemačke Bundeslige, U kojima su Leipzig i Wolfsburg ostvarili pobjede.

Leipzig je na svom terenu dočekao Eintracht te je od samog starta preuzeo kontrolu utakmice tražeći što raniji pogodak. Međutim, prvu priliku na utakmici su imali gosti preko Kostića u 6. minuti, ali je njegov udarac s par metara završio pored desne vratnice.

No, domaćini u 10. minuti dolaze u vodstvo preko Wernera. Leipzig je izveo korner, a lopta je došla do njemačkog reprezentativca, koji se sjajno snalazi i zabija za 1:0.

Do kraja poluvremena smo gledali rastrganu igru bez puno prilika te se na odmor otišlo rezultatom 1:0.

Na početku drugog poluvremena Leipzig je imao veliku priliku za povećanje vodstva, no Trapp sjajno brani Werneru u situaciji jedan na jedan i ostavlja svoju momčad u igri.

Međutim, u 80. minuti domaćin preko Poulsena zabija za 2:0.

Do kraja susreta su gosti preko Paciencie uspjeli samo zabiti utješan pogodak te je utakmica završila rezultatom 2:1.

Wolfsburg je pobjedom rezultatom 0:3 slavio na gostovanju protiv Herthe. Gosti su došli u vodstvo u 9. minuti iz kaznenog udarca preko Weghorsta. Josip Brekalo je povećao prednost u 82. minuti nakon sjajnog prodora, a Roussillon u 91. minuti postavlja konačnih 0:3.