0

Klokani će doskakutati do polufinala

11.09.2019 10:10 | Germanijak

Idu po sigurnu pobjedu.

15:00 KOŠARKAŠKI TIP AUSTRALIJA – ČEŠKA (Tim 1 će pobijediti u prvom poluvremenu i na utakmici, tip 1/1, tečaj 1.60)

Patty Mills i ostatak društva prema svim prognozama trebali bi danas stići do pobjede. Do sada su upisali sve same pobjede na ovom SP-u, dok je njihov današnji protivnik dva puta gubio, prvo protiv SAD-a, a onda i u posljednjoj utakmici protiv Grčke. Prva violina Čeha je playmaker Chicago Bullsa Tomaš Satoransky, dok „Klokani“ imaju čitav niz etabliranih košarkaša koji su sposobni „sami“ riješiti utakmicu.

Uzevši navedeno u obzir, vjerujemo kako favoriti u žutim dresovima neće propustiti priliku za još jedno polufinale nakon OI u Riju, te da će kontrolirati veći tijek utakmice. Uključujući krajeve poluvremena i, naravno, same utakmice.