0

Inter i Juventus podijelili bodove (VIDEO)

27.04.2019 22:48 | Germanijak/V.R.

Milanska momčad nije uspjela u naumu da se približi Napoliju.

Danas je igran Derby d'Italia, a u sastav milanske ekipe se vratio Marcelo Brozović. U podjeli bodova 1:1, Mario Mandžukić  nije bio niti na klupi Juventusa, a uz Epic Broza naš je predstavnik bio i Ivan Perišić.

Inter je poveo vrlo rano. U 7. minuti nakon kornera Perišića lopta dolazi Politano, koji prebacuje loptu desno Nainggolanu. Belgijac, koji je nerazumljivo izostavljen s reprezentativnog popisa za prošlo svjetsko prvenstvo u Rusiji, odličnim volejem šalje loptu u kut gola Szczesnyja.

U prvom poluvremenu je Inter bio bolji, imao je više prilika, ali na odmor odlazi s minimalnom prednošću.

Tako je sve do 62. minute kada Cristiano Ronaldo odigrava odličan dupli pas sa Miralemom Pjanićem te niskim ali snažnim udarcem ubliži kut matira Handanovića.

Do kraja smo vidjeli samo još jednu polupriliku Perišića kod koje je Szczesny bio uspješniji, te je posljednji sučev zvižduk označio podjelu bodova.

Juventus je osigurao naslov prvaka, što znači da Inter nije uspio iskoristiti manjak razultatskog motiva kod gostiju i probati priprijetiti Napoliju na drugom mjestu, iza kojeg i dalje zaostaje pet bodova.