0

Hoffenheim bez Kramarića jedva do pobjede, Jedvaju 90 minuta u remiju Augsburga (VIDEO)

24.08.2019 19:30 | Germanijak/I.A.S.

Bundesliga je oduvijek bila poznata kao mjesto dobrog i zanimljivog nogometa

2. kolo njemačke Bundeslige obilježilo je mnoštvo pogodaka. Većina utakmica je po starom dobrom običaju počelo u 15:30, a u pet odigranih utakmica vidjeli smo čak 19 pogodaka.

Hrvatski reprezentativac prije nekoliko dana stigao je u Augsburg na jednogodišnju posudbu, a njegova nova momčad odigrala je neriješeno protiv Union Berlina.

Domaći sastav prvi je stigao u vodstvo preko Vargasa koji je lijepo zabio u 59. minuti nakon asistencije Niederlechnera:

Pogodak vrijedan prvog bundesligaškog boda ove sezone za Union djelo je Andressona koji je zabio za izjednačenje u 80. minuti utakmice:

Najzanimljivija utakmica ovog popodneva svakako je bila ona između Hoffenheima i Werdera. Domaći sastav je jedva stigao do sva tri boda, a konačni rezultat bio je 3:2.

Za Hoffenheim su strijelci bili Bičakčić (54'), Bebou (59') i Kaderabek (87'), dok su za goste precizni bili Fullkrug (42') i Osako (81')

U ostalim utakmicama Borussija Monchengladbach stigla je do sva tri boda na gostovanju protiv Mainza, a konačan rezultat bio je 1:3.

Fortuna na domaćem terenu ipak nije mogla parirati moćnom Leverkusenu koji je pobijedio u utakmici rezultatom 3:1.

Baš kao i u prethodne dvije utakmice Freiburg je u gostima slavio protiv novog prvoligaša Paderborna rezultatom koji je obilježio ovo kolo njemačke Bundeslige a on je 1:3. Za Crno plave 90 minuta odigrao je Jamilu Collins, bivši igrač Rijeke, Šibenika i Istre s kojim je portal Germanijak uoči ove sezone napravio intervju koji možete pročitati OVDJE.

Današnji dan zaključit će Schalke i Bayern, a njihova utakmica je na rasporedu u 18:30

(foto:Reuters)