0

Hajduk se pobjedom protiv kijevskog Dinama oprostio od Turske

24.01.2020 18:05 | Germanijak

Splićani trijumfom zaključili pripreme u Beleku.

Hajduk je u posljednjoj utakmici na pripremama u turskom Beleku pobijedio kijevski Dinamo rezultatom 1:0.

U prvom poluvremenu su ukrajinci bili bolji, kontrolirali su utakmicu, dok su se Splićani orijentirali na kontranapade. Međutim, već u 19. minuti Hajduk je mogao do vodstva, Kreković je srušen u kaznenom prostoru, no Caktašu Bushchan brani udarac.

U drugom dijelu Hajduk je u potpunosti uspostavio kontrolu i bio opasnija momčad, a nagrada za to stigla je u samom smiraju utakmice, kad je Radić pospremio glavom ubačaj Teklića iz kornera.

Podsjetimo, Hajduku je ovo bila četvrta utakmica na zimskim pripremama u Turskoj, u prvoj utakmici su remizirali s Grasshopersom 1:1, dok su u ostala tri upisali pobjede. Honved je pao rezultatom 5:0, makedonski Vardar rezultatom 3:1 i danas Dinamo 1:0.

Pogledajte TEČAJEVE Germania Sport kladionice.