0

Haaland trpa, ne staje: Borussija lako s nesuđenim klubom Frana Tudora (VIDEO)

24.01.2020 22:00 | Germanijak/I.A.S.

Otvaranje ovog kola Bundeslige bilo je dosta plodno

Borussia Dortmund i Koln otvorili su 19. kolo njemačke Bundeslige. Utakmica je završila rezultatom 5:1, a iako je utakmicu započeo na klupi, mladi norveški superstar Erling Braut Haaland zabio je dva pogotka na utakmici.

BVB je izvrsno otvorila utakmicu, a Portugalac Guerreiro zabio je prvi pogodak na utakmici već u prvoj minuti:

Do kraja prvih 45 minuta precizan je bio još i Reus, a za pogodak mu je asistirao Hummels

U nastavku utakmice prvi je ponovno do pogotka stigao domaćin, a on je ovoga puta bio djelo asistenta onog prvog, Jadona Sancha

Nakon toga, u 65. minuti, za goste je smanjio Uth, a kako se gosti ne bi „raspištoljili“, domaći strateg u igru je uveo mladog Haalanda u istoj toj minuti.

Norvežanin mu se prvi put za povjerenje zahvalio u 77. minuti, a svoj konačni doprinos uspjehu momčadi dao je i u 87. minuti kada je zabio svoj drugi pogodak na utakmici. Rezime dana kaže sljedeće – dvije utakmice u Bundesligi i pet pogodaka. Pristojno.

Ovom pobjedom žuto-crni sada su stigli do trećeg mjesta, dok je nesuđena momčad Frana Tudora trenutno na 13. mjestu.