Marić s dva gola srušio Rijeku

15.05.2019 20:50 | Germanijak

Pratite susret iz Gradskog vrta.

OSIJEK - RIJEKA 2:1

90+4' Kraj utakmice, pobjeda Osijeka koji je ostao u borbi za drugo mjesto.

90' Kao da i jedni i drugi čekaju kraj, doista je utakmica umrtvljena.

90' Novi karton, Pereira je sretni dobitnik.

79' Kad već nema izglednijih prilika, možemo napisati kako je podijeljen još jedan karton, a 'požutio' je Petar Mamić.

74' Puljić ulazi umjesto Čolaka.

70' Lepinjica je dobio žuti karton, što i nije toliko čudno. Međutim, ovo je već sedmi žuti karton kojeg je Fran Jović podijelio, a tu je i crveni karton Pavićića.

64' Ivan Tomečak ulazi u igru i vraća se nakon duge pauze zbog ozljede.

55' Dominacija Osijeka, gosti se bore da ne prime i treći gol.

48' Goooooool! Talys je ubacio, a Marić se najbolje snašao i zabio za vodstvo Osječana!

46' Drugi dio počinje zamjenom - Ejupi je ušao umjesto Bobana

45' Kraj prvog poluvremena.

38' Crveni karton za Pavičića. Veznjak Rijeke zakačio se sa Špoljarićem koji se htio fizički obračunati s Pavičićem. Sudac Jović je obojicu nagradio žutim kartonom, što je igraču gostiju bila druga javna opomena te je ranije otišao na tuširanje

31' Osijek sada igra puno bolje i preuzeli su dominaciju, no još uvijek čekaju na pravu šansu za vodstvo

24' Gooooool! Rijeka je jeftino prosula prednost s obzirom na to da su domaćini zabili nakon prekida. Pilj je ubacio, a Mirko Marić zabio 17. gol sezone!

20' Osijek dosta slab u otvaranju utakmice, zasad sve ide na mlin gostiju

11' Goooool. Mamić je poslao loptu u 16-erac, a obrana Osijeka neshvatljivo ostavlja Čolaka samog te napadač glavom zabija za 0:1.

4' Dosta atipično, prvi žuti karton već u 4. minuti. Zaradio ga je Tibor Halilović zbog učestalih prigovora.

1' Počeo je dvoboj u Gradskom vrtu, sudac je Fran Jović

Ranije objavljeno

Od 20 sati igra se derbi 34. kola Prve HNL između Osijeka i Rijeke. Domaćin je na četvrtom mjestu s 56 bodova, dok je momčad s Rujevice drugoplasirana sa sedam bodova više.

Kada bi Osijek uspio slaviti, sačuvali bi teoretske izglede da se u posljednja dva kola dokopaju drugog mjesta, što bi bio velik uspjeh za momčad trenera Dine Skendera. No, Rijeka sve karte drži u svojim rukama i već danas pobjedom mogu osigurati drugu poziciju na kraju prvenstva.

Treneri Skender i Bišćan obznanili su s kojih 11 igrača će istrčati na teren Gradskog vrta: