0

Depay u 95. minuti šokirao Toulouse, Angers nastavio sanjati (VIDEO)

02.11.2019 22:09 | Germanijak

Marseille slavio protiv Lillea. Ćaleta –Car odigrao cijelu utakmicu, Bradarić na klupi.

Odigrano je pet utakmica francuske Ligue 1.

Lyon je šokirao Toulouse kasnim golom te slavio rezultatom 2:3. Domaćin je poveo u 15. minuti golom Sanogoa.

Lyon golom Depayja u 26. minuti vraća stvari na početak.

Toulouse u 57. minuti ponovno prelazi u vodstvo autogolom Lopesa, koji je katastrofalno reagirao kod ubačaja domaćina i pospremio loptu sebi iza leđa.

Dembele u 67. minuti zabija gol za 2:2 te vraća nadu Lyonu u bodove.

Potpuni šok na stadionu uslijedio je u 95. minuti kad je Depay sjajnim prodorom zabija svoj drugi gol vrijedan tri boda.

Marseille je u derbiju kola na svom terenu slavio protiv Lillea. Nakon katastrofalnog prvog dijela, bez igre i prilika, u drugom se otvorilo. Domaćin je poveo u 47. minuti golom Sansona, nakon užasne reakcije gostujućeg vratara.

U 79. minuti marseille je poveo nakon još jedne briljantne reakcije gostujućih igrača, koju je završio autogolom Gabriel.

Počasni gol za Lille u 83. minuti djelo je Soumaoroa.

Angers je pobjedom protiv Strasbourga rezultatom 1:0 nastavio sa sjajnim prezentacijama koje ga drže na visokom drugom mjestu. Jedini strijelac na utakmici je bio Bahoken iz kaznenog udarca u 26. minuti.