0

Crveni Vragovi lako protiv Partizana, grozna scena na Otoku (VIDEO)

07.11.2019 23:08 | Germanijak/I.A.S.

Jimenez je pokušao škaricama zabiti pogodak, ali je promašio loptu i pogodio Bajrića u glavu koji je istog trenutka pao u nesvijest nakon čega je morala reagirati liječnička služba.

Završile su i preostale utakmice četvrtog kola Europske lige.

Nakon što smo u ranijem terminu (18:55) imali priliku pogledati nekoliko jako zanimljivih utakmica, u nastavku dana bilo je podjednako efikasni pa tako možemo zaključiti da je iza nas jedan iznimno bogat i produktivan sportski dan.

Pregled utakmica započetih u kasnijem terminu otvaramo onom između Borussije Monchengladbach i Rome. Konačan rezultat utakmice bio 2:1,a zanimljivu utakmicu odigrao je branič Rome budući da je prvo u 35. minuti Fazio zabio autogol, da bi nakon toga u nastavku susreta vratio stvari na početak poentiravši nakon lijepog ubačaja Kolarova.

Kada su već svi mislili kako će utakmica završiti podjelom bodova u sudačkoj nadoknadi ukazao se mladi Marcus Thuram, sin legendarnog braniča Liliana. Plea je izvrsno prihvatio ubačaj svojeg suigrača na drugoj vratnici, iskusno ga vratio u srce 16-erca gdje najbolje reagira 22-godišnji krilni napadač koji zabija jako važan pogodak te pokreće veliko slavlje na Borussia-Parku.

Na Teatru Snova Manchester United rutinski je stigao do nova tri boda protiv Partizana. Utakmica je završila rezultatom 3:0, a gosti mogu biti zadovoljni takvim raspletom budući da je moglo biti još pokojeg pogotka u mreži domaćina da je domaći sastav bio malo koncentriraniji u završnici.

Španjolski Espanyol potpuno je ponizio bugarski Ludogorets. Utakmica je završila rezultatom 6:0, a treba naglasiti kako su gosti već od 35. minute na terenu imali dva igrača manje. Prvo je izravni crveni karton u 12. minuti dobio Forster nakon što je kao zadnji igrač srušio domaćeg napadača. Prije, a i poslije tog crvenog kartona Espanyol je zabio pogodak, da bi utakmica bila u potpunosti riješena već u 35. minuti budući da je drugi žuti karton zaradio Goralski pa je tako aktualni prvak Bugarske bio u katastrofalnoj situaciji tek nakon nešto više od pola sata provedenih na RCDE Stadionu.

Za kraj dodajemo kako su Vukovi „na jedvite jede“ stigli do sva tri boda protiv Slovana iz Bratislave- Gosti su se tokom cijele utakmice čvrsto branili, ali je njihova koncentracija pala u sudačkoj nadoknadi (koja je bila čak 12 minuta) nakon što je Adama Traore lijepo prošao po desnom boku, ubacio jednu „svijeću“ na drugu stativu gdje je najviši Jimenez koji postavlja, ispostavit će se i konačnih, 1:0 za domaćina.

Vukovi su imali mnogo prilika i ranije riješiti utakmicu, a najbolja je bila u 51. minuti kada je kazneni udarac izveo Neves, ali gostujući vratar Greif izvrsno brani njegov pokušaj.

Treba reći kako je utakmicu obilježio težak start Jimeneza nad Bajrićem kojeg je meksički napadač nehotice pogodio „pun šut“ u glavu budući da je prilikom pokušaja škarica umjesto lopte zahvatio glavu svojeg suparnika.