0

Brekalo asistirao i zabio, Ludogorec okrenuo CSKA (VIDEO)

19.09.2019 22:58 | Germanijak/I.A.S.

Mladi krilni napadač Vukova u sjajnoj je formi…

Odigrane su i posljednje utakmice prvog kola grupne faze Europske lige. Danas ih je na rasporedu bilo čak 24, pola ih je počelo u 19:00, dok je druga polovica bila na rasporedu u 21:00.

Podsjećamo kako ste pogotke, baš kao i najzanimljivije situacije s utakmica počelih u ranijem terminu, već ste mogli pogledati na Germanijaku:

Vukovi su na domaćem terenu ugostili ukrajinsku Oleksandriyju. Utakmica je završila rezultatom 3:1, a u drugom i trećem pogotku sudjelovao je i Josip Brekalo. Prvo je izvanredno ostavio loptu petom Mehmediju koju u 24. minuti zabija za 2:1, da bi u nastavku utakmice i sam se upisao u listu strijelaca. Mehmedi mu je uzvratio uslugu te mu je servirao stopostotnu priliku koju mladi krilni veznjak nije propustio realizirati:

Mladi momci iz Švicarske nisu se uspjeli doći do pozitivnog ishoda na Dragaou. Porto je slavio rezultatom 2:1, a dvostruki strijelac u redovima domaćeg sastava bio je Soares dok je kod gostiju precizan bio Nsame:

Mađarski Ferencvaroš opet je pokazao da dobro igraju na gostujućim terenima. Španjolski Espanyol ugostio je nedavnog protivnika zagrebačkog Dinama, a utakmica je završila rezultatom 1:1, baš kao i ona na Maksimiru prije nešto više od mjesec dana:

Prava drama dogodila se u Bugarskoj. Ludogorets je na domaćem terenu dočekao moskovski CSKa, a gosti su prvi stigli do vodstva preko Diveeva, a za pogodak mu je asistirao Nikola Vlašić. U nastavku utakmice svjedočili smo potpunom raspadu Rusa i ogromnom trijumfu domaćeg sastava koji su napunili mrežu Moskovljana. Konačan rezultat bio je 5:1 za domaći sastav, a pogotke s te utakmice pogledajte u nastavku teksta:

Dodajemo još kako je Rangers na domaćem terenu pobijedio Feyenoord rezultatom 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Sheyi Ojo u 24. minuti utakmice:

Za kraj smo pripremili pogotke s utakmice Genta i St. Etienna koja je završila rezultatom 3:2. Prvo ime susreta bio je Kanađanin David koji je zabio dva pogotka za domaći sastav, za goste je precizan bio Khazri, a osim toga vidjeli smo i dva autogola:

(foto:Reuters)