0

Rebić je spasitelj Milana: Drugim golom u 93. minuti srušio Udinese (VIDEO)

19.01.2020 14:11 | Germanijak/I.M.

Sjajne vijesti iz Italije.

Kakva utakmica na San Siru! Ante Rebić istinski je junak Milana nakon što je zabio dva gola u nevjerojatnoj utakmici i 3:2 pobjedi protiv Udinesea. Drugi gol, onaj pobjednički u zadnjim trenucima ogleda, prava je majstorima.

Nakon prvog poluvremena gosti su imali vodstvo 1:0 ranim golom Strygera Larsena u 6. minuti. Tom je pogotku itekako kumovala pogreška Gigija Donnarumme, koji je istrčao daleko izvan kaznenog prostora, nespretno izbio loptu glavom, a Danac je pogodio u prazan gol.

Bio je to i rezultat kojim se otišlo na veliki predah, ali vrlo brzo nakon početka drugog poluvremena, Ante Rebić je zabio za izjednačenje. Bilo je to u 48. minuti, a Rebić je na startu nastavka ušao u igru umjesto Bonaventure. Hrvatskom reprezentativcu ovo je prvi gol u dresu Milana.

Tada je počela sjajna igra s obje strane. I domaćini i gosti krenuli su po novi pogodak, vidjeli smo pregršt sjajnih prigoda s obje strane, a do pogotka je ipak došao Milan. Bilo je to u 72. minuti, kada su Rossoneri izveli korner, obrana gostiju je očistila, ali samo na volej Theu Hernandezu koji je s 20-ak metara sjajno 'poklopio' loptu, a ona je odsjela u donjem lijevom kutu, golman Musso bio je potpuno nemoćan.

No, u 85. minuti sjajnu su akciju odigrali Rodrigo De Paul, Stryger Larsen i strijelac Kevin Lasagna, koji je lijepo glavom matirao Donnarummu.

I kada se činilo da je podjela bodova neizbježna, ukazao se Rebić i u trećoj, ujedno i posljednjoj minuti sudačke nadoknade, sjajno povaljao obranu gostiju i matirao Mussa. Kakav delirij na tribinama, kakvo slavlje pobjede koja bi mogla preokrenuti sezonu milanskog giganta.

Ovom pobjedom Milan se bodovni izjednačio s Parmom na 7. mjestu s 28 bodova, sedam manje od mjesta koji vode u Ligu prvaka. Udinese je ostao na 13. poziciji s 24 boda.

Free Spins Party

Sudjeluj u Free spins party promociji za novoregistrirane članove i osvoji besplatne vrtnje.

Vladar

Strateg Rijeke u utakmici koja mu može donijeti sve, a s njom ne može (ili ne bi trebao) izgubiti...