Queens Park Rangers
0 Poluvrijeme 1
Produžeci
Jedanaesterci
90' 2:1 Diedhiou, Famara
8 Šutevi u okvir gola 3
Osayi-Samuel, Bright umesto Furlong, Darnell    90'
73' 1:1 Eliasson, Niclas
3 Blokirani šutevi 3
Luongo, Massimo    90'
69' Pisano, Eros
4 Šutevi van okvira gola 5
Bidwell, Jake    90'
66' Taylor, Matty umesto Pack, Marlon
8 Korneri 1
Leistner, Toni    90'
62' Pack, Marlon
0 Ofsajdi 0
Hall, Grant    90'
46' Dasilva, Jay umesto Kelly, Lloyd
2 Žuti kartoni 6
Eze, Eberechi umesto Wells, Nahki    78'
18' Eliasson, Niclas umesto Weimann, Andreas

90
90'
Tony Harrington je pokazao žuti karton. Kartoniran je Grant Hall (Queens Park Rangers).
90'
Kraj utakmice! Konačni rezultat je 2 - 1.
90'
Četvrti sudac pokazuje da će drugo poluvrijeme biti produženo 4 minute.
90'
Na stadionu ''Ashton Gate'' Niclas Eliasson (Bristol City) izvodi korner s desna strane.
90'
Josh Brownhill (Bristol City) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
90'
Bristol City je u napadu. Prigodu ima Matt Taylor, puca, ali je vratar na mjestu.
90'
Bristol City je u odličnoj prilici, pošto je Tony Harrington dosudio jedanaesterac.
90'
Na stadionu ''Ashton Gate '' (Bristol) Famara Diedhiou puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
90'
Na stadionu ''Ashton Gate'' Toni Leistner (Queens Park Rangers) je zaradio žuti karton.
90'
Žuti karton dobiva Jake Bidwell (Queens Park Rangers).
90'
Steve McClaren pravi izmjenu br. 3 na stadionu ''Ashton Gate''. U igru ulazi Bright Osavi-Samuel, a izlazi Darnell Furlong.
90'
Gol! Domaćini dolaze u vodstvo od 2 - 1 zahvaljujući penalu koji je uspješno realizirao Famara Diedhiou.
90'
Žuti karton! Zaradio ga je Massimo Luongo (Queens Park Rangers).
81'
Josh Brownhill (Bristol City) se našao u prilici na stadionu ''Ashton Gate'', no pucao je neprecizno.
79'
Famara Diedhiou puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
78'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Ashton Gate" Eberechi Eze, a izašao Nahki Wells.
75'
Tony Harrington sudi udarac iz kuta za ekipu Bristol City. Izvest će ga Niclas Eliasson.
73'
Na stadionu ''Ashton Gate'' Callum O'Dowda (Bristol City) izvodi korner s lijeva strane.
73'
Gol!Niclas Eliasson poravnava na 1 - 1.
73'
Jamie Paterson je namjestio pogodak.
72'
Tomer Hemed je u igri kao zamjena za Matt Smith u Queens Park Rangers.
71'
Prigoda na stadionu ''Ashton Gate''! Luke Freeman puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
71'
Luke Freeman (Queens Park Rangers) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
70'
Famara Diedhiou (Bristol City) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
70'
Queens Park Rangers je u napadu, ali Nahki Wells puca izvan okvira gola.
69'
Eros Pisano (Bristol City) je dobio prvi žuti karton.
66'
Lee Johnson pravi izmjenu br. 3. U igru ulazi Matt Taylor, a izlazi Marlon Pack.
62'
Marlon Pack (Bristol City) dobiva žuti karton.
62'
Na stadionu ''Ashton Gate" Niclas Eliasson (Bristol City) izvodi udarac iz kuta.
60'
Famara Diedhiou (Bristol City) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
57'
Nahki Wells (Queens Park Rangers) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''Ashton Gate'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
57'
Tony Harrington je dosudio korner za momčad Bristol City. Izvodi ga Josh Brownhill pored lijeva korner zastavice.
56'
Bristol City napada na stadionu ''Ashton Gate'' i Famara Diedhiou izvrsno puca glavom. Obrana momčadi Queens Park Rangers je dobro reagirala i spriječila pogodak.
56'
Udarac iz kuta za momčad Bristol City! Izvodi ga Josh Brownhill s lijeva strane.
50'
Eros Pisano (Bristol City) je zahvatio loptu glavom, ali je bio neprecizan.
48'
46'
Izmjena u momčadi domaćina! Ulazi Jay Dasilva, a izlazi Lloyd Kelly.
46'
Drugo poluvrijeme upravo je počelo.
45'
Na stadionu ''Ashton Gate'' Bristol City napada, ali je Josh Brownhill uputio neprecizan udarac ka vratima.
45'
Gol! Na stadionu ''Ashton Gate'' Matt Smith (Queens Park Rangers) dovodi svoju momčad u vodstvо od 1 - 0.
45'
Kraj prvog poluvremena.
45'
Luke Freeman je asistirao kod pogotka.
45'
Prvo poluvrijeme na stadionu ''Ashton Gate'' se bliži kraju. Igrat će se 2 minute nadoknade.
44'
Queens Park Rangers kreće u napad i Matt Smith puca glavom. Ipak ništa od toga jer je obrana momčadi Bristol City pravovremeno reagirala i otklonila opasnost.
40'
Matt Smith (Queens Park Rangers) upućuje udarac glavom, ali lopta završava pored gola.
38'
Matt Smith (Queens Park Rangers) je u prigodi na stadionu ''Ashton Gate'', ali je njegov udarac glavom zaustavljen.
37'
Na stadionu ''Ashton Gate'' Luke Freeman (Queens Park Rangers) izvodi korner s desna strane.
34'
Na stadionu ''Ashton Gate'' (Bristol) Eros Pisano puca glavom, ali protivnička obrana spriječava pogodak.
34'
Tony Harrington sudi udarac iz kuta za ekipu Bristol City. Izvest će ga Jamie Paterson.
30'
Bristol City je u napadu i Josh Brownhill upućuje udarac prema protivničkom golu. Napad je zaustavljen jer je obrambeni igrač momčadi Queens Park Rangers blokirao udarac.
21'
Queens Park Rangers je u napadu. Prigodu ima Luke Freeman, puca, ali neprecizno.
18'
Izgleda da ozlijeđeni Andreas Weimann ne može nastaviti utakmicu. Njegova zamjena u momčadi domaćina je Niclas Eliasson.
18'
Jordan Cousins puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
18'
Utakmica je nastavljena.
18'
Nahki Wells (Queens Park Rangers) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
17'
Igra je prekinuta, jer ozlijeđeni Andreas Weimann leži na terenu.
6'
Bristol City napada. Josh Brownhill je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
1'
Počela je utakmica na stadionu ''Ashton Gate''.

Objavljene su postave za današnju utakmicu.
-4'
Pawel Wszolek (Queens Park Rangers) je zaradio žuti karton nakon što je sudac označio kraj utakmice.
-4'
Joe Lumley (Queens Park Rangers) je zaradio žuti karton po završetku utakmice.
Ako Pawel Wszolek zabije protiv Bristol City to će biti njegov 5th gol za Queens Park Rangers ove sezone.