Newcastle United Jets
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
90' Barbarouses, Kosta umesto Antonis, Terry
3 Šutevi u okvir gola 2
1:1 Sheppard, Kaine    78'
88' Antonis, Terry
3 Blokirani šutevi 3
Sheppard, Kaine umesto Jair    77'
84' 2:1 Troisi, James
6 Šutevi van okvira gola 4
Thurgate, Angus umesto Georgievski, Daniel    73'
80' Valeri, Carl
5 Korneri 7
Georgievski, Daniel    53'
73' Kamsoba, Elvis umesto Toivonen, Ola
3 Ofsajdi 1

64' Baena, Raul umesto Hope, Josh
2 Žuti kartoni 1

48' 1:0 Antonis, Terry

90
90'
Drugo poluvrijeme je završeno. Konačni rezultat je 2 - 1.
90'
Drugo poluvrijeme se produžava 5 minute zbog nadoknade vremena.
90'
Na stadionu ''Marvel Stadium'' Dimitri Petratos (Newcastle United Jets) izvodi korner s lijeva strane.
90'
Kevin Muscat pravi izmjenu br. 3 na stadionu ''Marvel Stadium''. U igru ulazi Kosta Barbarouses, a izlazi Terry Antonis.
88'
Žuti karton! Zaradio ga je Terry Antonis (Melbourne Victory).
87'
Zaleđe! Elvis Kamsoba je u nedozvoljenoj poziciji.
84'
Corey Brown je asistent kod pogotka.
84'
James Troisi šalje loptu u mrežu i Melbourne Victory dolazi do prednosti 2 - 1.
82'
Roy O'Donovan (Newcastle United Jets) je ponovno u igri na stadionu ''Marvel Stadium''.
81'
Roy O'Donovan je oboren, te je igra nakratko prekinuta.
81'
Nastavlja se igra.
80'
Daniel Elder pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Carl Valeri iz momčadi domaćina.
78'
Newcastle United Jets poravnava rezultat na 1 - 1. Gol je zabio Kaine Sheppard.
77'
Izmjena br.2. u momčadi gosta. U igru je ušao Kaine Sheppard, a izašao Jair.
77'
Ken Athiu upućuje udarac glavom, ali izvan okvira gola.
73'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Marvel Stadium" Angus Thurgate, a izašao Daniel Georgievski.
73'
Kevin Muscat pravi izmjenu br. 2.. U igru ulazi Elvis Kamsoba, a izlazi Ola Toivonen.
70'
Terry Antonis (Melbourne Victory) upućuje udarac kа golu, ali vratar je na mjestu.
67'
Daniel Elder je dosudio korner za momčad Melbourne Victory. Izvodi ga James Troisi pored desna korner zastavice.
65'
Jair (Newcastle United Jets) se našao u prilici na stadionu ''Marvel Stadium'', no pucao je neprecizno.
64'
Melbourne Victory je napravio izmjenu br. 1, tako što je ušao Raul Baena, a izašao Joshua Hope.
62'
Utakmica je nastavljena.
62'
Corey Brown (Melbourne Victory) je ponovno na nogama i nastavlja utakmicu.
62'
Johnny Koutroumbis (Newcastle United Jets) se oporavio i ponovno se vraća na teren stadiona ''Marvel Stadium''.
60'
Igra je privremeno zaustavljena, jer Johnny Koutroumbis (Newcastle United Jets) ozlijeđen leži na terenu.
60'
Prekinuta je igra na stadionu ''Marvel Stadium'', jer ozlijeđeni Corey Brown očekuje liječničku pomoć.
57'
Matthew Ridenton (Newcastle United Jets) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
57'
Pomoćni sudac signalizirao je da je Ken Athiu (Melbourne Victory) u zaleđu, što je Daniel Elder usvojio i zaustavio napad.
56'
Na stadionu ''Marvel Stadium'' Daniel Georgievski je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
56'
Na stadionu ''Marvel Stadium" Dimitri Petratos (Newcastle United Jets) izvodi udarac iz kuta.
53'
Daniel Georgievski (Newcastle United Jets) je kartoniran i mora biti oprezan da ne bi dobio drugi žuti karton, odnosno isključenje.
53'
Daniel Elder sudi udarac iz kuta za ekipu Melbourne Victory. Izvest će ga James Troisi.
51'
Newcastle United Jets kreće naprijed, ali Daniel Elder dosuđuje zaleđe.
48'
Ken Athiu je asistirao kod pogotka.
48'
Gol!Terry Antonis dovodi Melbourne Victory do prednosti od 1 - 0.
48'
Lawrence Thomas (Melbourne Victory) se ponovno vraća u igru.
48'
Daniel Elder je označio kraj prekida i utakmica je nastavljena.
47'
Ozlijeđeni Lawrence Thomas se previja od bolova, tako da je utakmica nakratko prekinuta kako bi mu se ukazala pomoć.
46'
Na stadionu ''Marvel Stadium'' počelo je drugo poluvrijeme.
45'
Udarac iz kuta za momčad Melbourne Victory! Izvodi ga James Troisi s desna strane.
45'
Daniel Elder mora pričekati istek 1 minute nadoknade, prije nego što da znak da je prvo poluvrijeme završeno.
45'
Na stadionu ''Marvel Stadium'' James Troisi (Melbourne Victory) izvodi korner s lijeva strane.
45'
Na stadionu ''Marvel Stadium'' (Melbourne) James Troisi puca izvan okvira vrata.
45'
Daniel Elder je odsvirao kraj prvog poluvremena na stadionu ''Marvel Stadium''.
43'
Ken Athiu (Melbourne Victory) je u zaleđu.
41'
Daniel Elder sudi udarac iz kuta za ekipu Newcastle United Jets. Izvest će ga Dimitri Petratos.
41'
Na stadionu ''Marvel Stadium'' Dimitri Petratos (Newcastle United Jets) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
40'
Na stadionu ''Marvel Stadium'' Melbourne Victory napada, ali je Terry Antonis uputio neprecizan udarac ka vratima.
31'
Daniel Elder je dosudio korner za momčad Melbourne Victory. Izvodi ga James Troisi pored lijeva korner zastavice.
29'
Na stadionu ''Marvel Stadium'' Newcastle United Jets je u napadu. Steven Ugarković upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
28'
Prigoda na stadionu ''Marvel Stadium''! Dimitri Petratos puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
25'
Na stadionu ''Marvel Stadium'' Jair (Newcastle United Jets) izvodi korner s lijeva strane.
23'
Na stadionu ''Marvel Stadium'' dosuđeno je zaleđe jer se nogometaš momčadi Newcastle United Jets našao u nedozvoljenoj poziciji.
22'
21'
Jair (Newcastle United Jets) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi Melbourne Victory blokirao udarac.
17'
Jair (Newcastle United Jets) se našao u nedozvoljenoj poziciji, te je svirano zaleđe na stadionu ''Marvel Stadium''.
15'
14'
Ken Athiu (Melbourne Victory) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
10'
Melbourne Victory je u napadu, ali Terry Antonis puca izvan okvira gola.
9'
Melbourne Victory je u napadu i James Troisi upućuje udarac prema protivničkom golu. Napad je zaustavljen jer je obrambeni igrač momčadi Newcastle United Jets blokirao udarac.
8'
Ken Athiu (Melbourne Victory) je zahvatio loptu glavom na stadionu ''Marvel Stadium'', ali nije bio precizan.
8'
Melbourne Victory napada na stadionu ''Marvel Stadium'' i Ola Toivonen ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
6'
Zaleđe na stadionu ''Marvel Stadium''! Netko iz ekipe Newcastle United Jets našao se u nedozvoljenoj poziciji.
5'
Roy O'Donovan puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Marvel Stadium''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
4'
Udarac iz kuta za momčad Newcastle United Jets! Izvodi ga Dimitri Petratos s desna strane.
3'
Melbourne Victory napada. Terry Antonis je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
1'
Sudački zvižduk označio je početak utakmice.
Ako Jason Hoffman dobije žuti karton na današnjoj utakmici, biće suspendiran nakon sakupljenih 5 žuta kartona u ovoj sezoni.
Prošle godine, Newcastle United Jets je bio broj 2 na tabeli sa 26 boda. Sada je broj 7 sa 12 boda.

Kevin Muscat i Ernie Merrick su objavili početne postave.