Central Coast Mariners
0 Poluvrijeme 2
Produžeci
Jedanaesterci
90' Fox, Dylan umesto Kopczynski, Michal
5 Šutevi u okvir gola 5
McGlinchey, Michael umesto Melling, Jacob    82'
88' Cacace, Liberato
2 Blokirani šutevi 1
Clisby, Jack    81'
85' Burgess, Max umesto Singh, Sarpreet
8 Šutevi van okvira gola 2
Murray, Jordan umesto Hoole, Andrew    74'
65' 3:2 Williams, David
5 Korneri 9
Clisby, Jack umesto Hiariej, Tom    62'
58' 2:2 Krishna, Roy
3 Ofsajdi 0
Rowles, Kye    46'
48' 1:2 Krishna, Roy
1 Žuti kartoni 3
Hoole, Andrew    45'
46' Sheridan, Cillian umesto Nichols, Mitch

90
90'
Utakmica je završena. Konačni rezultat je 3 - 2.
90'
Na stadionu ''Westpac Stadium'' četvrti sudac pokazuje da će drugo poluvrijeme biti produženo 6 minute.
90'
David Williams (Wellington Phoenix) upućuje udarac na stadionu ''Westpac Stadium'', ali protivnička obrana blokira udarac.
90'
Izmjena u momčadi domaćina na stadionu "Westpac Stadium" Dylan Fox, a izašao Michal Kopczynski.
88'
Wellington Phoenix FC have been awarded a corner by Alexander King.
88'
Liberato Cacace (Wellington Phoenix) dobiva žuti karton.
87'
Zaleđe! Netko iz ekipe Central Coast Mariners nalazi se u nedozvoljenoj poziciji.
86'
Thomas Oar (Central Coast Mariners) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
85'
Max Burgess je zamijenio Sarpreet Singh u momčadi domaćina.
83'
Na stadionu ''Westpac Stadium'' Connor Pain upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
82'
Michael McGlinchey je u igri kao zamjena za Jacob Melling u Central Coast Mariners.
81'
Alexander King pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Jack Clisby iz momčadi gosta.
79'
Wellington Phoenix napada. Louis Fenton je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
79'
David Williams (Wellington Phoenix) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
79'
Wellington Phoenix kreće naprijed, ali Alexander King dosuđuje zaleđe.
77'
Na stadionu ''Westpac Stadium'' (Wellington) David Williams je uhvaćen u zaleđu.
76'
Jordan Murray (Central Coast Mariners) je pokazao svoje umijeće, ali je njegov udarac glavom ipak bio neprecizan.
74'
Na stadionu ''Westpac Stadium'' napravljena je izmjena br. 2. u momčadi gosta. Mike Mulvey je odlučio da igru napusti Andrew Hoole, a umjesto njega uđe Jordan Murray.
74'
Domaćin je krenuo naprijed, ali jedan od napadača ulovljen je u zaleđu.
71'
Udarac iz kuta za momčad Central Coast Mariners! Izvodi ga Thomas Oar s lijeva strane.
65'
Gol! Wellington Phoenix vodi 3 - 2, a strijelac je David Williams.
65'
Roy Krishna je asistirao kod pogotka.
62'
Mike Mulvey (Central Coast Mariners) pravi izmjenu br. 1 U igru ulazi Jack Clisby, a izlazi Tom Hiariej.
61'
Cillian Sheridan upućuje udarac glavom, ali izvan okvira gola.
60'
Alexander King sudi udarac iz kuta za ekipu Central Coast Mariners. Izvest će ga Thomas Oar.
58'
Na stadionu ''Westpac Stadium'' Roy Krishna je iskoristio najstrožu kaznu i zabio za 2 - 2.
57'
Sviran je jedanaesterac za ekipu Wellington Phoenix.
55'
Liberato Cacace (Wellington Phoenix) puca, ali neprecizno.
55'
Na stadionu ''Westpac Stadium'' Sarpreet Singh (Wellington Phoenix) izvodi korner s desna strane.
54'
Roy Krishna (Wellington Phoenix) upućuje udarac kа golu, ali vratar je na mjestu.
53'
Roy Krishna (Wellington Phoenix) je zahvatio loptu glavom, ali je bio neprecizan.
49'
Liberato Cacace (Wellington Phoenix) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
48'
Gol!Roy Krishna je precizan s 11 metara i Wellington Phoenix smanjuje rezultat na 1 - 2.
46'
Domaćin zamjenjuje Mitch Nichols sa Cillian Sheridan.
46'
Kye Rowles (Central Coast Mariners) se nesportski ponašao na stadionu ''Westpac Stadium''. Alexander King nije imao drugog izbora nego pokazati mu crveni karton!
46'
Jedanesterac! Sudac je pokazao na bijelu točku i to je velika prilika da Wellington Phoenix postigne pogodak.
46'
Na stadionu ''Westpac Stadium'' označen je početak drugog poluvremena.
45'
Prvo poluvrijeme se produžava 2 minute zbog nadoknade vremena.
45'
Andrew Hoole zarađuje žuti karton.
45'
Sudac je označio kraj prvog poluvremena i igrači su krenuli prema svlačionicama.
42'
Zaleđe! Roy Krishna (Wellington Phoenix) se našao u nedozvoljenoj poziciji.
41'
Na stadionu ''Westpac Stadium'' David Williams (Wellington Phoenix) izvodi korner s lijeva strane.
38'
David Williams (Wellington Phoenix) je ulovljen u zaleđu.
36'
Roy Krishna (Wellington Phoenix) puca glavom na stadionu ''Westpac Stadium''. Nema gola - protivnička obrana je dobro reagirala.
36'
Alexander King je dosudio korner za momčad Wellington Phoenix. Izvodi ga Roy Krishna pored desna korner zastavice.
36'
David Williams (Wellington Phoenix) puca glavom, ali izvan okvira gola.
35'
Udarac iz kuta za momčad Wellington Phoenix! Izvodi ga Sarpreet Singh s desna strane.
28'
Connor Pain (Central Coast Mariners) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
21'
Na stadionu ''Westpac Stadium'' Andrew Hoole (Central Coast Mariners) je pospremio loptu u mrežu i tako je povećao vodstvo svoje momčadi na 2 - 0.
21'
Jacob Melling je namjestio pogodak.
20'
Alexander King daje znak za nastavak utakmice.
20'
Roy Krishna (Wellington Phoenix) se ponovno vraća u igru.
19'
Roy Krishna (Wellington Phoenix) je ozlijeđen i na njegovom licu je uočljiva bolna grimasa, pa je igra nakratko prekinuta.
18'
David Williams puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Westpac Stadium''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
18'
Alexander King pokazuje žuti karton na stadionu ''Westpac Stadium''. Dobio ga je Jonathan Aspropotamitis (Central Coast Mariners).
16'
Mitch Nichols (Wellington Phoenix) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
14'
Na stadionu ''Westpac Stadium" Thomas Oar (Central Coast Mariners) izvodi udarac iz kuta.
13'
Na stadionu ''Westpac Stadium'' Andrew Hoole (Central Coast Mariners) izvodi korner s desna strane.
12'
Na stadionu ''Westpac Stadium'' Thomas Oar (Central Coast Mariners) izvodi korner s desna strane.
12'
Matt Simon (Central Coast Mariners) puca glavom, ali je udarac zaustavljen.
12'
Alexander King je dosudio korner za momčad Central Coast Mariners. Izvodi ga Andrew Hoole pored desna korner zastavice.
11'
Udarac iz kuta za momčad Central Coast Mariners! Izvodi ga Thomas Oar s desna strane.
8'
Matt Simon zabija iz kaznenog udarca i Central Coast Mariners vodi 1 - 0.
7'
Dosuđen je kazneni udarac u korist ekipe Central Coast Mariners.
7'
Alexander King sudi udarac iz kuta za ekipu Central Coast Mariners. Izvest će ga Andrew Hoole.
3'
Central Coast Mariners FC have been awarded a corner by Alexander King.
3'
Central Coast Mariners je u napadu, ali Tom Hiariej puca izvan okvira gola.
1'
Sudac današnje utakmice Alexander King dao je znak za početak utakmice.
Ako Andrew Durante dobije žuti karton na današnjoj utakmici, biće suspendiran nakon sakupljenih 5 žuta kartona u ovoj sezoni.

Objavljene su postave za današnju utakmicu.
Prošle godine, Wellington Phoenix je bio broj 10 na tabeli sa 6 boda. Sada je broj 6 sa 19 boda.