Baniyas
0 Poluvrijeme 2
Produžeci
Jedanaesterci
86' 1:2 Correa, Caio Canedo
1 Šutevi u okvir gola 5
Alhammadi, Ahmad Malalla umesto George, Leroy    90'
83' Ali, Ali Saleh umesto Khalil, Faris
3 Blokirani šutevi 2
Alhammadi, Salim Ali umesto Dieppa, Michael Ortega    89'
80' Dwubeng, George umesto Ali, Abdulrahman
9 Šutevi van okvira gola 2
Dieppa, Michael Ortega    85'
60' Hassan, Hassan Mohammed umesto Khameis, Khaleil

90
90'
Sudac je označio kraj utakmice. Rezultat je 1 - 2.
90'
Omar Mohamed Ahmed Hassan Alali mora pričekati istek 5 minute nadoknade, prije nego što da znak da je drugo poluvrijeme završeno.
90'
Gosti obavljaju izmjenu br. 3. U igru ulazi Ahmad Malalla Alhammadi, a izlazi Leroy George.
90'
Ali Saleh Ali (Al-Wasl FC) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
89'
Gost zamjenjuje Michael Ortega sa Salim Ali Alhammadi.
88'
Na stadionu ''Zabeel Stadium'' Al-Wasl FC napada, ali je Caio uputio neprecizan udarac ka vratima.
86'
Caio zabija s bijele točke i Al-Wasl FC smanjuje rezultat na 1 - 2.
86'
Sviran je jedanaesterac za ekipu Al-Wasl FC.
85'
Na stadionu ''Zabeel Stadium'' Michael Ortega (Baniyas) je zaradio žuti karton.
84'
Caio puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
83'
Izmjena u momčadi domaćina na stadionu "Zabeel Stadium" Ali Saleh Ali, a izašao Faris Khalil.
82'
Robson s bolnom grimasom na licu izlazi iz igre. Krunoslav Jurcic (Baniyas) je odlučio da u igru uđe Khalid Mohamed Hashemi.
80'
Prekid je završen i igra je ponovno nastavljena.
80'
Al-Wasl FC je napravio izmjenu br. 2., tako što je ušao George Dwubeng, a izašao Abdulrahman Ali.
79'
Robson se previja od bolova, tako da je igra privremeno zaustavljena.
76'
Al-Wasl FC je u napadu, ali Mendes puca izvan okvira gola.
75'
Udarac iz kuta za momčad Baniyas! Izvodi ga Leroy George s lijeva strane.
74'
Baniyas napada! Leroy George upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
73'
Na stadionu ''Zabeel Stadium'' Suhail Ahmed Alnoobi upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
73'
Pedro Conde (Baniyas) je ulovljen u zaleđu.
68'
Hassan Mohammed Hassan (Al-Wasl FC) upućuje udarac ka golu na utakmici na stadionu ''Zabeel Stadium'' - ali pogađa gredu! Bila je to fenomenalna prigoda.
67'
Al-Wasl FC je u napadu i Hassan Mohammed Hassan upućuje udarac prema protivničkom golu. Napad je zaustavljen jer je obrambeni igrač momčadi Baniyas blokirao udarac.
67'
Omar Mohamed Ahmed Hassan Alali je dosudio korner za momčad Al-Wasl FC. Izvodi ga Mendes pored desna korner zastavice.
65'
Baniyas kreće naprijed, ali Omar Mohamed Ahmed Hassan Alali dosuđuje zaleđe.
61'
Robson (Baniyas) dobiva žuti karton.
60'
Laurentiu Reghecampf pravi izmjenu br. 1 na stadionu ''Zabeel Stadium''. U igru ulazi Hassan Mohammed Hassan, a izlazi Khaleil Khameis.
59'
Na stadionu ''Zabeel Stadium'' Mendes (Al-Wasl FC) izvodi korner s lijeva strane.
54'
Yousef Jaber Alhammadi (Baniyas) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
51'
Na stadionu ''Zabeel Stadium'' Pedro Conde (Baniyas) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
51'
Faris Khalil (Al-Wasl FC) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi Baniyas blokirao udarac.
50'
Udarac iz kuta za momčad Al-Wasl FC! Izvodi ga Mendes s desna strane.
49'
Na stadionu ''Zabeel Stadium" Mendes (Al-Wasl FC) izvodi udarac iz kuta.
46'
Drugo poluvrijeme je počelo.
45'
1 minute bit će produženo prvo poluvrijeme.
45'
45'
Fabio Lima puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Zabeel Stadium''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
45'
Omar Mohamed Ahmed Hassan Alali je odsvirao kraj prvog poluvremena na stadionu ''Zabeel Stadium''.
42'
Caio (Al-Wasl FC) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
36'
Gol! Baniyas povećava vodstvo na 2 - 0, a strijelac je Leroy George.
36'
Pogodak je namjestio Yousef Jaber Alhammadi.
34'
Baniyas pritišće protivnika i Robson se našao u prilici. Ipak je njegov udarac glavom završio pored protivničkog gola..
30'
Na stadionu ''Zabeel Stadium'' Mendes (Al-Wasl FC) pogađa gredu!
23'
Leroy George je asistirao kod pogotka.
23'
Gol! Baniyas vodi 1 - 0 zahvaljujući pogotku koji je postigao Michael Ortega.
21'
Suhail Ahmed Alnoobi (Baniyas) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
18'
Yousef Jaber Alhammadi se vraća u igru.
18'
Omar Mohamed Ahmed Hassan Alali daje znak za nastavak utakmice.
17'
Omar Mohamed Ahmed Hassan Alali mora još pričekati prije nego da znak za nastavak utakmice, jer je Yousef Jaber Alhammadi (Baniyas) još uvijek na zemlji.
16'
Fabio Lima (Al-Wasl FC) je zahvatio loptu glavom, ali je bio neprecizan.
16'
14'
Omar Mohamed Ahmed Hassan Alali sudi udarac iz kuta za ekipu Al-Wasl FC. Izvest će ga Mendes.
13'
Al-Wasl FC je u napadu. Prigodu ima Mendes, puca, ali neprecizno.
11'
Baniyas napada. Pedro Conde je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.