Rotherham United
2 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
82' Martin, Chris umesto Campbell, Fraizer
4 Šutevi u okvir gola 7
Vyner, Zak    90'
78' Milinkovic, Manuel umesto Evandro
3 Blokirani šutevi 4
Crooks, Matt umesto Towell, Richard    71'
71' Pugh, Marc umesto Grosicki, Kamil
2 Šutevi van okvira gola 3
2:2 McKenzie, Robbie    55'
23' 2:0 Campbell, Fraizer
5 Korneri 5
2:1 Forde, Anthony    48'
2' 1:0 Bowen, Jarrod

90
90'
Drugo poluvrijeme na stadionu ''KCOM Stadium'' se bliži kraju. Igrat će se 4 minute nadoknade.
90'
Zvižduk je označio kraj drugog poluvremena. Utakmica je završena rezultatom 2 - 2.
90'
Scott Duncan je dosudio korner za momčad Hull City. Izvodi ga Manuel Milinković pored lijeva korner zastavice.
90'
Na stadionu ''KCOM Stadium'' Anthony Forde (Rotherham United) izvodi korner s desna strane.
90'
Na stadionu ''KCOM Stadium'' Zak Vyner (Rotherham United) je zaradio žuti karton.
90'
Na stadionu ''KCOM Stadium'' (Hull) Will Vaulks puca izvan okvira vrata.
89'
Na stadionu ''KCOM Stadium'' Jackson Irvine (Hull City) se našao u lijepoj prilici, ali je pucao glavom pored gola.
82'
Izmjena br.3 u momčadi domaćina. U igru je ušao Chris Martin, a izašao Fraizer Campbell.
82'
Will Vaulks (Rotherham United) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
79'
Zaleđe! Michael Smith je u nedozvoljenoj poziciji.
78'
Izmjena u momčadi domaćina na stadionu "KCOM Stadium" Manuel Milinković, a izašao Evandro.
78'
Matt Crooks (Rotherham United) je ulovljen u zaleđu.
74'
Marc Pugh (Hull City) upućuje udarac kа golu, ali vratar je na mjestu.
71'
Domaćin zamjenjuje Kamil Grosicki sa Marc Pugh.
71'
Matt Crooks je zamijenio Richie Towell u momčadi gosta.
70'
Scott Duncan sudi udarac iz kuta za ekipu Hull City. Izvest će ga Kamil Grosicki.
67'
66'
Jackson Irvine (Hull City) se ponovno vraća u igru.
65'
65'
Scott Duncan daje znak za nastavak utakmice.
64'
Igra je prekinuta, jer ozlijeđeni Jackson Irvine leži na terenu.
62'
Na stadionu ''KCOM Stadium'' Kamil Grosicki je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
61'
60'
Clark Robertson (Rotherham United) puca glavom, ali je udarac zaustavljen.
60'
Udarac iz kuta za momčad Rotherham United! Izvodi ga Anthony Forde s desna strane.
59'
Clark Robertson (Rotherham United) je izvrsno pucao glavom, ali je njegov udarac zaustavljen.
55'
Autogol! Robbie McKenzie je poslao loptu u vlastitu mrežu i rezultat je sada 2 - 2.
52'
Na stadionu ''KCOM Stadium'' (Hull) blokiran je udarac momčadi Rotherham United. Pucao je Michael Smith.
48'
Anthony Forde smanjuje rezultat na 1 - 2 na stadionu ''KCOM Stadium''.
46'
Paul Warne pravi izmjenu br. 2. na stadionu ''KCOM Stadium''. U igru ulazi Jon Taylor, a izlazi Richard Wood.
46'
Počelo je drugo poluvrijeme.
45'
Sudački zvižduk označio je da je prvo poluvrijeme privedeno kraju.
45'
2 minute produžit će se prvo poluvrijeme.
45'
Hull City napada na stadionu ''KCOM Stadium'' i Jackson Irvine ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
44'
Na stadionu ''KCOM Stadium'' Kamil Grosicki (Hull City) je uhvaćen u zaleđu.
43'
Will Vaulks (Rotherham United) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
38'
Hull City napada. Jackson Irvine je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
38'
Paul Warne pravi izmjenu br. 1. U igru ulazi Anthony Forde, a izlazi Jerry Yates.
36'
Stephen Kingsley je ozlijeđen, igra je nakratko zaustavljena kako bi mu se ukazala pomoć.
36'
Nastavlja se igra.
36'
Stephen Kingsley (Hull City) se vratio na teren i nastavlja utаkmicu.
32'
Kamil Grosicki (Hull City) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''KCOM Stadium'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
29'
Zaleđe! Fraizer Campbell se našao u nedozvoljenoj poziciji.".
28'
Na stadionu ''KCOM Stadium'' Kamil Grosicki (Hull City) izvodi korner s lijeva strane.
26'
Na stadionu ''KCOM Stadium'' Will Vaulks (Rotherham United) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
26'
Prekinuta je igra na stadionu ''KCOM Stadium'', jer ozlijeđeni Liam Ridgewell očekuje liječničku pomoć.
26'
Igra je nastavljena.
26'
Na stadionu ''KCOM Stadium'' Liam Ridgewell je ponovno u igri.
25'
Scott Duncan je dosudio korner za momčad Rotherham United. Izvodi ga Joe Mattock pored desna korner zastavice.
25'
Na stadionu ''KCOM Stadium'' Richie Towell (Rotherham United) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
23'
Na stadionu ''KCOM Stadium'' Fraizer Campbell (Hull City) je pospremio loptu u mrežu i tako je povećao vodstvo svoje momčadi na 2 - 0.
23'
Kamil Grosicki je namjestio pogodak.
16'
Jerry Yates puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
15'
Na stadionu ''KCOM Stadium" Kamil Grosicki (Hull City) izvodi udarac iz kuta.
9'
Semi Ajayi (Rotherham United) upućuje udarac na stadionu ''KCOM Stadium'', ali protivnička obrana blokira udarac.
8'
Na stadionu ''KCOM Stadium'' Jarrod Bowen puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
3'
Semi Ajayi puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
2'
Evandro je asistirao kod pogotka.
2'
Jarrod Bowen zabija i Hull City vodi 1 - 0.
1'
Sudac današnje utakmice Scott Duncan dao je znak da utakmica na stadionu ''KCOM Stadium'' može početi.
1'
Clark Robertson (Rotherham United) je zahvatio loptu glavom, ali je bio neprecizan.

Službene postave momčadi su sada dostupne.
Ako Fraizer Campbell zabije protiv Rotherham United to će biti njegov 10th gol za Hull City ove sezone.