AC Milan
0 Poluvrijeme 0
0 Produžeci 2
Jedanaesterci
95' Kownacki, Dawid umesto Quagliarella, Fabio
11 Šutevi u okvir gola 7
Laxalt, Diego umesto Higuain, Gonzalo    112'
90' Defrel, Gregoire umesto Caprari, Gianluca
5 Blokirani šutevi 3
0:2 Cutrone, Patrick    108'
77' Saponara, Riccardo umesto Ramirez, Gaston
9 Šutevi van okvira gola 7
0:1 Cutrone, Patrick    102'
68' Praet, Dennis
11 Korneri 5
Conti, Andrea umesto Abate, Ignazio    99'
24' Ramirez, Gaston
4 Ofsajdi 6
Cutrone, Patrick umesto Castillejo, Samu    91'
21' Jankto, Jakub umesto Linetty, Karol

90
120'
Kraj produžetaka! Rezultat је 0 - 2.
120'
Sampdoria napada! Dawid Kownacki upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
120'
Fabrizio Pasqua sudi udarac iz kuta za ekipu Sampdoria. Izvest će ga Riccardo Saponara.
120'
1 minute bit će produženo drugi produžetak na stadionu ''Luigi Ferraris''.
120'
Sampdoria je u napadu, ali Dawid Kownacki puca izvan okvira gola.
117'
Patrick Cutrone (AC Milan) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
115'
Prigoda na stadionu ''Luigi Ferraris''! Diego Laxalt puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
114'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' (Đenova) blokiran je udarac momčadi AC Milan. Pucao je Hakan Calhanoglu.
112'
Gennaro Gattuso se odlučio za izmjenu. U igri je Diego Laxalt, a izašao je Gonzalo Higuain.
108'
Hakan Calhanoglu je namjestio pogodak.
108'
Sampdoria je u napadu. Dawid Kownacki je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
108'
Fabrizio Pasqua je dosudio korner za momčad Sampdoria. Izvodi ga Riccardo Saponara pored desna korner zastavice.
108'
AC Milan povećava vodstvo na 2 - 0 zahvaljujući golu koji postiže Patrick Cutrone.
106'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' Riccardo Saponara (Sampdoria) izvodi korner s desna strane.
106'
Sudački zvižduk označio je početak drugog produžetka.
105'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' četvrti sudac pokazuje da će prvi produžetak biti produženo 1 minute.
105'
Zaleđe! Patrick Cutrone je u nedozvoljenoj poziciji.
104'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' (Riccardo Saponara) je u zaleđu.
102'
Gol! AC Milan vodi 1 - 0 zahvaljujući pogotku koji je postigao Patrick Cutrone.
102'
Andrea Conti je asistirao kod pogotka.
101'
Na stadionu ''Luigi Ferraris '' (Đenova) Dennis Praet puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
101'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' Riccardo Saponara (Sampdoria) izvodi korner s lijeva strane.
100'
Jakub Jankto (Sampdoria) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi AC Milan blokirao udarac.
99'
Gost zamjenjuje Ignazio Abate sa Andrea Conti.
99'
Na stadionu ''Luigi Ferraris" Riccardo Saponara (Sampdoria) izvodi udarac iz kuta.
98'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' Dawid Kownacki (Sampdoria) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
97'
Riccardo Saponara (Sampdoria) puca u okvir vrata, ali nema pogotka.
97'
95'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' Riccardo Saponara upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
95'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' napravljena je izmjena br. 4 u momčadi domaćina. Marco Giampaolo je odlučio da igru napusti Fabio Quagliarella, a umjesto njega uđe Dawid Kownacki.
93'
93'
Fabio Quagliarella (Sampdoria) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
93'
Sampdoria napada. Albin Ekdal je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
92'
Sampdoria je u napadu i Gregoire Defrel upućuje udarac prema protivničkom golu. Napad je zaustavljen jer je obrambeni igrač momčadi AC Milan blokirao udarac.
91'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Luigi Ferraris" Patrick Cutrone, a izašao Samu Castillejo.
91'
Počeo je prvi produžetak.
90'
Utakmica na stadionu ''Luigi Ferraris '' je nastavljena.
90'
Rafael je ozlijeđen i na njegovom licu je uočljiva bolna grimasa, pa je igra nakratko prekinuta.
90'
Drugo poluvrijeme na stadionu ''Luigi Ferraris'' se bliži kraju. Igrat će se 3 minute nadoknade.
90'
Franck Kessie (AC Milan) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
90'
Rafael (Sampdoria) se ponovno vraća u igru.
90'
Izgleda da Gonzalo Higuain (AC Milan) nije ozbiljnije ozlijeđen! Vratio se u igru.
90'
Sampdoria kreće naprijed, ali Fabrizio Pasqua dosuđuje zaleđe.
90'
0 - 0 je konačni rezultat regularnog dijela utakmice.
90'
Nastavlja se igra.
90'
Domaćini obavljaju izmjenu br. 3. U igru ulazi Gregoire Defrel, a izlazi Gianluca Caprari.
90'
Gonzalo Higuain je oboren, te je igra nakratko prekinuta.
89'
Udarac iz kuta za momčad Sampdoria! Izvodi ga Gianluca Caprari s lijeva strane.
85'
Gennaro Gattuso je prinuđen napraviti izmjenu. U igru ulazi Fabio Borini, a izlazi ozlijeđeni Lucas Paqueta.
84'
Fabrizio Pasqua sudi udarac iz kuta za ekipu Sampdoria. Izvest će ga Gianluca Caprari.
84'
Albin Ekdal puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
83'
Fabrizio Pasqua mora još pričekati prije nego da znak za nastavak utakmice, jer je Lucas Paqueta (AC Milan) još uvijek na zemlji.
83'
Prekid je završen i igra se nastavlja.
83'
Lucas Paqueta (AC Milan) se oporavio i ponovno se vraća na teren stadiona ''Luigi Ferraris''.
82'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' Gonzalo Higuain (AC Milan) je uhvaćen u zaleđu.
80'
Riccardo Saponara (Sampdoria) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
78'
Sampdoria je u napadu, ali Fabio Quagliarella puca izvan okvira gola.
77'
Marco Giampaolo (Sampdoria) pravi izmjenu br. 2. U igru ulazi Riccardo Saponara, a izlazi Gaston Ramirez.
76'
Zaleđe! Gonzalo Higuain (AC Milan) se našao u nedozvoljenoj poziciji.
75'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' Hakan Calhanoglu (AC Milan) izvodi korner s desna strane.
75'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' (Đenova) Gonzalo Higuain je uhvaćen u zaleđu.
73'
Lucas Paqueta (AC Milan) puca, ali neprecizno.
72'
Na stadionu ''Luigi Ferraris" Ricardo Rodriguez (AC Milan) izvodi udarac iz kuta.
71'
Gaston Ramirez puca glavom, ali protivnička obrana spriječava pogodak.
70'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' AC Milan napada, ali je Hakan Calhanoglu uputio neprecizan udarac ka vratima.
68'
Dennis Praet (Sampdoria) je zaradio žuti karton.
67'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' (Đenova) Hakan Calhanoglu upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
62'
Pomoćni sudac signalizira da je Lucas Paqueta u nedozvoljenoj poziciji. Glavni sudac današnje utakmice Fabrizio Pasqua je to usvojio i svirao zaleđe.
60'
Lucas Paqueta (AC Milan) je u zaleđu.
59'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' Gianluca Caprari (Sampdoria) izvodi korner s lijeva strane.
59'
Gaston Ramirez (Sampdoria) puca glavom, ali izvan okvira gola.
57'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' Franck Kessie (AC Milan) je zaradio žuti karton.
56'
Sampdoria napada! Gaston Ramirez upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
50'
Tiemoue Bakayoko (AC Milan) upućuje udarac kа golu, ali vratar je na mjestu.
50'
Samu Castillejo (AC Milan) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
47'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' Hakan Calhanoglu (AC Milan) izvodi korner s lijeva strane.
47'
Fabio Quagliarella (Sampdoria) upućuje udarac na stadionu ''Luigi Ferraris'', ali protivnička obrana blokira udarac.
46'
Drugo poluvrijeme upravo je počelo.
45'
Sampdoria napada. Gaston Ramirez je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
45'
Zaleđe! Netko iz ekipe Sampdoria nalazi se u nedozvoljenoj poziciji.
45'
3 minute produžit će se prvo poluvrijeme.
45'
Pomoćni sudac signalizirao je da je Fabio Quagliarella (Sampdoria) u zaleđu, što je Fabrizio Pasqua usvojio i zaustavio napad.
45'
Fabrizio Pasqua je označio kraj prvog poluvremena.
44'
AC Milan pritišće protivnika i Samu Castillejo se našao u prilici. Ipak je njegov udarac glavom završio pored protivničkog gola..
43'
Gonzalo Higuain puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Luigi Ferraris''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
42'
Zaleđe! Gianluca Caprari se našao u nedozvoljenoj poziciji.".
41'
Gaston Ramirez (Sampdoria) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
41'
Utakmica je ponovno u tijeku.
41'
Lucas Paqueta (AC Milan) se vratio na teren i nastavlja utаkmicu.
40'
Igra je privremeno zaustavljena, jer Lucas Paqueta (AC Milan) ozlijeđen leži na terenu.
36'
Fabrizio Pasqua dosuđuje zaleđe. U nedozvoljenoj poziciji nalazi se Fabio Quagliarella.".
32'
Sampdoria je u napadu. Prigodu ima Gaston Ramirez, puca, ali neprecizno.
32'
Žuti karton! Zaradio ga je Ricardo Rodriguez (AC Milan).
30'
Gaston Ramirez (Sampdoria) upućuje udarac glavom, ali lopta završava pored gola.
28'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' Sampdoria je u napadu. Gianluca Caprari upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
26'
Gaston Ramirez (Sampdoria) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
25'
Fabrizio Pasqua je dosudio korner za momčad Sampdoria. Izvodi ga Gianluca Caprari pored lijeva korner zastavice.
24'
Sampdoria je u napadu. Prigodu ima Fabio Quagliarella, puca, ali je vratar na mjestu.
24'
Fabrizio Pasqua pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Gaston Ramirez iz momčadi domaćina.
22'
Jednom od nogometaša momčadi Sampdoria svirano je zaleđe na stadionu ''Luigi Ferraris''.
21'
Marco Giampaolo (Sampdoria) je izveo iz igre Karol Linetty koji je imao bolnu grimasu na licu i vjerojatno je ozlijeđen. Jakub Jankto je ušao umjesto njega.
20'
Hakan Calhanoglu (AC Milan) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
19'
Fabrizio Pasqua sudi udarac iz kuta za ekipu AC Milan. Izvest će ga Samu Castillejo.
18'
Fabrizio Pasqua daje znak za nastavak igre na stadionu ''Luigi Ferraris''.
18'
Oboren je Karol Linetty (Sampdoria) i igra je prekinuta kako bi mu se ukazala pomoć.
17'
Samu Castillejo puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
9'
Na stadionu ''Luigi Ferraris'' Samu Castillejo je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.