Panaitolikos
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
83' 2:2 Mujakic, Armin
4 Šutevi u okvir gola 6
Guga umesto Willyan    90'
80' Umbides, Javier umesto Chatziisaias, Dimitris
6 Blokirani šutevi 1
Amaral, Pedro umesto Arghus    87'
79' Chatziisaias, Dimitris
5 Šutevi van okvira gola 1
Mihaj, Enea umesto Mazurek, Franco    84'
78' Mujakic, Armin umesto Bruno
4 Korneri 2
1:2 Mana, Nicolas    77'
78' Kotsopoulos, Konstantinos umesto N'Sikulu, Clarck
0 Ofsajdi 0
1:1 Mana, Nicolas    69'
53' Madson
3 Žuti kartoni 2
Mazurek, Franco    52'
50' 1:0 N'Sikulu, Clarck
0 Crveni kartoni 0
Malis, Alexandros    23'
40' Kivrakidis, Kyriakos

90
90'
Kraj utakmice! Konačni rezultat je 2 - 2.
90'
Prigoda na stadionu ''Peristeri''! Thymios Koulouris puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
90'
Na stadionu ''Peristeri'' četvrti sudac pokazuje da će drugo poluvrijeme biti produženo 5 minute.
90'
Goncalo Rodrigues je zamijenio Willyan Barbosa u momčadi gosta.
90'
Azer Bušuladžić (Atromitos) upućuje udarac na stadionu ''Peristeri'', ali protivnička obrana blokira udarac.
90'
Javier Umbides (Atromitos) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
90'
Javier Umbides (Atromitos) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
87'
Traianos Dellas pravi izmjenu br. 2. na stadionu ''Peristeri''. U igru ulazi Pedro Amaral, a izlazi Arghus.
85'
Atromitos je u napadu. Thymios Koulouris je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
84'
Enea Mihaj je u igri kao zamjena za Franco Mazurek u Panaitolikos.
83'
Gol! Armin Mujakić donosi izjednačenje na 2 - 2.
82'
Prekinuta je igra na stadionu ''Peristeri'', jer ozlijeđeni Nikolaos Marinakis očekuje liječničku pomoć.
80'
Atromitos pravi izmjenu br. 3, tako što ulazi Javier Umbides, a izlazi Dimitris Chatzisaias.
79'
Žuti karton! Zaradio ga je Dimitris Chatzisaias (Atromitos).
78'
Domaćin zamjenjuje Bruno Felipe Souza Da Silva sa Armin Mujakić.
78'
Izmjena u momčadi domaćina! Ulazi Konstantinos Kotsopoulos, a izlazi Clarck N'Sikulu.
77'
Gol! Panaitolikos vodi 2 - 1, a strijelac je Nicolas Mana.
73'
Panaitolikos je u napadu. Prigodu ima Nicolas Mana, puca, ali je vratar na mjestu.
72'
Atromitos je u napadu. Prigodu ima Azer Bušuladžić, puca, ali neprecizno.
69'
Vlad Morar (Panaitolikos) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
69'
Gol!Nicolas Mana poravnava na 1 - 1.
68'
Madson (Atromitos) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
67'
Atromitos napada na stadionu ''Peristeri'' i Madson ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
66'
Anastasios Papapetrou sudi udarac iz kuta za ekipu Atromitos. Izvest će ga Dimitris Giannoulis.
60'
Franco Mazurek puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
58'
Na stadionu ''Peristeri" Adrian Lucero (Panaitolikos) izvodi udarac iz kuta.
55'
Vlad Morar (Panaitolikos) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
55'
Na stadionu ''Peristeri'' Adrian Lucero (Panaitolikos) izvodi korner s lijeva strane.
54'
Franco Mazurek je ozlijeđen i na njegovom licu je uočljiva bolna grimasa, pa je igra nakratko prekinuta.
53'
Anastasios Papapetrou pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Madson iz momčadi domaćina.
52'
Franco Mazurek zarađuje žuti karton.
50'
Clarck N'Sikulu (Atromitos) zabija za vodstvo od 1 - 0.
46'
Anastasios Papapetrou je označio početak drugog poluvremena. Panaitolikos polazi sa centra.
45'
Sudački zvižduk označio je kraj prvog poluvremena.
45'
Prvo poluvrijeme na stadionu ''Peristeri'' se bliži kraju. Igrat će se 1 minute nadoknade.
45'
Na stadionu ''Peristeri'' Vlad Morar (Panaitolikos) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
40'
Anastasios Papapetrou sudi udarac iz kuta za ekipu Atromitos. Izvest će ga Clarck N'Sikulu.
40'
Udarac iz kuta za momčad Atromitos! Izvodi ga Clarck N'Sikulu s desna strane.
40'
Dimitris Giannoulis puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
40'
Na stadionu ''Peristeri'' Kyriakos Kivrakidis (Atromitos) je zaradio žuti karton.
39'
Na stadionu ''Peristeri'' Dimitris Giannoulis (Atromitos) izvodi korner s lijeva strane.
35'
Panaitolikos je u napadu. Prigodu ima Willyan Barbosa, puca, ali neprecizno.
34'
Atromitos je u napadu, ali Thymios Koulouris puca izvan okvira gola.
23'
Žuti karton dobiva Alexandros Malis (Panaitolikos).
20'
Atromitos napada. Clarck N'Sikulu je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
18'
Dimitris Giannoulis puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
17'
Anastasios Papapetrou signalizira da je igrač ekipe Atromitos u zaleđu.
13'
Na stadionu ''Peristeri'' Dimitris Giannoulis puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
1'
Anastasios Papapetrou daje znak za početak utakmice. Panaitolikos izvodi početni udarac.

Objavljene su startne postave za današnju utakmicu na stadionu ''Peristeri''.
Ako Franco Mazurek dobije žuti karton na današnjoj utakmici, biće suspendiran nakon sakupljenih 4 žuta kartona u ovoj sezoni.
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/match_formations.ctp, line 18]
Warning (2): krsort() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 21]
Warning (2): Invalid argument supplied for foreach() [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 28]
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Helper/ContentHelper.php, line 267]