Baroka
1 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
86' Akosah-Bempah, Nana Dwomoh umesto Links, Gift
3 Šutevi u okvir gola 2
Mdantsane, Mduduzi umesto Madigoe, Thato    88'
85' 2:2 Putsche, Roland
0 Blokirani šutevi 0
Madubanya, Letladi umesto Dickens, Jemondre    82'
80' Putsche, Roland
5 Šutevi van okvira gola 0
Kgoetyane, Matome    77'
74' Rusike, Tyrell umesto Martin, Craig
7 Korneri 1
Madigoe, Thato    75'
66' Mngonyama, Kwanda umesto Patosi, Ayanda
3 Ofsajdi 2
Sibiya, Vusi    69'
65' Seedat, Ebrahim
2 Žuti kartoni 3
Chawapiwa, Talent umesto Mabeba, Matome    66'
45' 1:0 Patosi, Ayanda

90
90'
Cape Town City napada na stadionu ''Cape Town'' i Siphelele Mthembu izvrsno puca glavom. Obrana momčadi Baroka je dobro reagirala i spriječila pogodak.
90'
Philangenkosi Khumalo je odsvirao kraj utakmice na stadionu ''Cape Town''. Konačni rezultat je 2 - 2.
90'
Drugo poluvrijeme se produžava 4 minute zbog nadoknade vremena.
90'
Elvis Chipezeze se previja od bolova, tako da je igra privremeno zaustavljena.
90'
Prekid je završen i igra je ponovno nastavljena.
90'
Elvis Chipezeze (Baroka) je ponovno u igri na stadionu ''Cape Town''.
88'
Mduduzi Mdantsane je u igri kao zamjena za Thato Madigoe u Baroka.
86'
Benni McCarthy pravi izmjenu br. 3 na stadionu ''Cape Town''. U igru ulazi Nana Dwomoh Akosah-Bempah, a izlazi Gift Links.
85'
Roland Putsche je zabio i Cape Town City izjednačuje na 2 - 2.
84'
Na stadionu ''Cape Town'' Gift Links (Cape Town City) izvodi korner s lijeva strane.
82'
Wedson Nyirenda pravi izmjenu br. 2.. U igru ulazi Letladi Madubanya, a izlazi Jemondre Dickens.
81'
Pomoćni sudac signalizira da je Thamsanqa Mkhize u nedozvoljenoj poziciji. Glavni sudac današnje utakmice Philangenkosi Khumalo je to usvojio i svirao zaleđe.
80'
Na stadionu ''Cape Town'' Roland Putsche (Cape Town City) dobiva žuti karton.
79'
Na stadionu ''Cape Town'' Gift Links (Cape Town City) izvodi korner s desna strane.
79'
77'
Matome Kgoetyane (Baroka) dobiva žuti karton.
76'
Thamsanqa Mkhize upućuje udarac glavom, ali izvan okvira gola.
75'
Philangenkosi Khumalo sudi udarac iz kuta za ekipu Cape Town City. Izvest će ga Gift Links.
75'
Thato Madigoe (Baroka) ipak nije ozbiljnije ozlijeđen i evo ga ponovno u igri.
75'
Philangenkosi Khumalo pokazuje žuti karton na stadionu ''Cape Town''. Dobio ga je Thato Madigoe (Baroka).
74'
Domaćini obavljaju izmjenu br. 2.. U igru ulazi Tyrell Rusike, a izlazi Craig Martin.
73'
Utakmica na stadionu ''Cape Town '' je nastavljena.
73'
Sudac Philangenkosi Khumalo je prekinuo igru, jer Thato Madigoe leži na terenu.
72'
Na stadionu ''Cape Town'' (Cape Town) Thamsanqa Mkhize je uhvaćen u zaleđu.
70'
Roland Putsche (Cape Town City) je zahvatio loptu glavom na stadionu ''Cape Town'', ali nije bio precizan.
69'
Philangenkosi Khumalo pokazuje žuti karton. Dobio ga je Vusi Sibiya (Baroka) zbog nesportskog ponašanja.
68'
Na stadionu ''Cape Town'' Cape Town City je u napadu, ali Siphelele Mthembu glavom puca pored gola.
66'
Kwanda Mngonyama je zamijenio Ayanda Patosi u momčadi domaćina.
66'
Baroka je napravio izmjenu br. 1, tako što je ušao Talent Chawapiwa, a izašao Matome Mabeba.
65'
Philangenkosi Khumalo je pokazao žuti karton. Kartoniran je Ebrahim Seedat (Cape Town City).
59'
Na stadionu ''Cape Town'' Cape Town City je u napadu. Ayanda Patosi upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
56'
Na stadionu ''Cape Town'' dosuđen je jedanaesterac za ekipu Baroka.
56'
Baroka dolazi u vodstvo od 2 - 1, a strijelac s bijele točke bio je Jemondre Dickens.
50'
Na stadionu ''Cape Town'' Ayanda Patosi (Cape Town City) izvodi korner s desna strane.
50'
Gol! Tebogo Sodi zabija za poravnanje rezultata na 1 - 1.
50'
Matome Mabeba je asistent kod pogotka.
48'
Na stadionu ''Cape Town" Ayanda Patosi (Cape Town City) izvodi udarac iz kuta.
46'
Počelo je drugo poluvrijeme na stadionu ''Cape Town''.
45'
Philangenkosi Khumalo je označio završetak prvog poluvremena.
45'
Gol! Domaćin vodi 1 - 0, a strijelac je Ayanda Patosi.
45'
Četvrti sudac pokazuje da će prvo poluvrijeme biti produženo 2 minute.
45'
Prvo poluvrijeme na stadionu ''Cape Town'' se bliži kraju. Igrat će se 2 minute nadoknade.
40'
Jemondre Dickens (Baroka) se našao u nedozvoljenoj poziciji, te je svirano zaleđe na stadionu ''Cape Town''.
37'
Philangenkosi Khumalo je dosudio korner za momčad Cape Town City. Izvodi ga Ayanda Patosi pored desna korner zastavice.
37'
Na stadionu ''Cape Town'' Roland Putsche upućuje udarac glavom, ali izvan okvira gola.
28'
Udarac iz kuta za momčad Baroka! Izvodi ga Collins Makgaka s lijeva strane.
21'
Zaleđe! Craig Martin se našao u nedozvoljenoj poziciji.".
17'
Collins Makgaka (Baroka) je ozlijeđen i na njegovom licu je uočljiva bolna grimasa, pa je igra nakratko prekinuta.
17'
Igra je nastavljena.
17'
Collins Makgaka je ponovno u igri.
10'
Ayanda Patosi (Cape Town City) izvodi korner s desna strane.
10'
Ayanda Patosi (Cape Town City) izvodi korner pokraj lijeva korner zastavice.
7'
Collins Makgaka izvodi udarac iz kuta.
4'
Tebogo Sodi (Baroka) je u zaleđu.
1'
Počelo je prvo poluvrijeme.

Dostupne su startne postave za današnju utakmicu.
Ako Ayanda Patosi zabije protiv Baroka to će biti njegov 5th gol za Cape Town City ove sezone.
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/match_formations.ctp, line 18]
Warning (2): krsort() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 21]
Warning (2): Invalid argument supplied for foreach() [APP/View/Elements/matchcast/lineups/players_row.ctp, line 28]
Warning (2): array_slice() expects parameter 1 to be array, null given [APP/View/Helper/ContentHelper.php, line 267]