Rotherham United
1 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
90' Nsiala, Toto umesto Sears, Freddie
1 Šutevi u okvir gola 0
Wood, Richard umesto Vyner, Zak    89'
74' Dawkins, Simon umesto Lankester, Jack
0 Blokirani šutevi 0
Yates, Jerry umesto Forde, Anthony    70'
67' Sears, Freddie
0 Šutevi van okvira gola 0
Williams, Ryan umesto Raggett, Sean    37'
65' Downes, Flynn umesto Quaner, Collin
0 Korneri 0
Vyner, Zak    13'
45' Skuse, Cole
0 Ofsajdi 0

31' 1:0 Keane, Will

90
90'
Utakmica na stadionu ''Portman Road'' je privedena kraju. Konačni rezultat je 1 - 0.
90'
Paul Lambert se odlučio za izmjenu. U igri je Aristote Nsiala, a izašao je Freddie Sears.
89'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Portman Road" Richard Wood, a izašao Zak Vyner.
74'
Na stadionu ''Portman Road'' napravljena je izmjena br. 2. u momčadi domaćina. Paul Lambert je odlučio da igru napusti Jack Lankester, a umjesto njega uđe Simon Dawkins.
70'
Gost zamjenjuje Anthony Forde sa Jerry Yates.
67'
Na stadionu ''Portman Road'' Freddie Sears (Ipswich Town) dobiva žuti karton.
65'
Paul Lambert (Ipswich Town) pravi izmjenu br. 1 U igru ulazi Flynn Downes, a izlazi Collin Quaner.
46'
Počinje drugo poluvrijeme na stadionu ''Portman Road'', a početni udarac izvodi Ipswich Town.
45'
Cole Skuse (Ipswich Town) dobiva žuti karton.
45'
Završeno je prvo poluvrijeme na stadionu ''Portman Road''.
37'
Izmjena u momčadi gosta! Ulazi Ryan Williams, a izlazi Sean Raggett.
31'
Will Keane pogađa za vodstvo domaćina od 1 - 0.
13'
James Linington je pokazao žuti karton. Kartoniran je Zak Vyner (Rotherham United).
1'
Utakmica počinje. Ipswich Town kreće sa centra.
Ipswich Town ima 3 crvenih kartona ove sezone. To je najveći broj u Championship.
U posljednjih 6 međusobnih utakmica u kojima je Ipswich Town domaćin, Ipswich Town je pobjednik 3 puta, 1 je završeno neriješeno, dok je 2 puta pobjednik Rotherham United. Ipswich Town ima bolju gol-razliku: 11-9
Da li ste znali da Rotherham United zabija 32% golova između 76-90 minuta?
Ipswich Town prima gol u svakoj od posljednjih 5 utakmica.
Najčešći konačni rezultat kada Ipswich Town povede 1-0 doma ove sezone je 1-1.

Objavljena su imena igrača koji započinju današnju utakmicu na stadionu ''Portman Road''.
Rotherham United ima poraze u 3 gostujućih utakmica u nizu.