Liverpool FC
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
79' Kayal, Beram umesto Gross, Pascal
0 Šutevi u okvir gola 3
Origi, Divock umesto Salah, Mohamed    90'
66' Knockaert, Anthony umesto March, Solomon
2 Blokirani šutevi 2
Keita, Naby umesto Mane, Sadio    90'
66' Andone, Florin umesto Murray, Glenn

90
90'
Kevin Friend mora pričekati istek 4 minute nadoknade, prije nego što da znak da je drugo poluvrijeme završeno.
90'
Zaključena je utakmica na stadionu ''Falmer''. Konačni rezultat je 0 - 1.
90'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Falmer" Naby Keita, a izašao Sadio Mane.
90'
Zaleđe! Shane Duffy (Brighton & Hove Albion FC) se našao u nedozvoljenoj poziciji.
90'
Izmjena br.3 u momčadi gosta. U igru je ušao Divock Origi, a izašao Mohamed Salah.
89'
Florin Andone puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Falmer''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
88'
Liverpool FC napada. Mohamed Salah je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
87'
Kevin Friend je dosudio korner za momčad Liverpool FC. Izvodi ga James Milner pored lijeva korner zastavice.
87'
Sadio Mane (Liverpool FC) upućuje udarac na stadionu ''Falmer'', ali protivnička obrana blokira udarac.
80'
Na stadionu ''Falmer" Mohamed Salah (Liverpool FC) izvodi udarac iz kuta.
80'
Liverpool FC je u napadu, ali Georginio Wijnaldum puca izvan okvira gola.
79'
Chris Hughton pravi izmjenu br. 3 na stadionu ''Falmer''. U igru ulazi Beram Kayal, a izlazi Pascal Gross.
79'
Prigoda na stadionu ''Falmer''! Florin Andone puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
75'
Liverpool FC je u napadu. Roberto Firmino je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
74'
Udarac iz kuta za momčad Liverpool FC! Izvodi ga James Milner s desna strane.
74'
Na stadionu ''Falmer'' James Milner (Liverpool FC) izvodi korner s desna strane.
72'
James Milner je zamijenio Xherdan Shaqiri u momčadi gosta.
69'
Kevin Friend sudi udarac iz kuta za ekipu Brighton & Hove Albion FC. Izvest će ga Davy Propper.
69'
Na stadionu ''Falmer'' Anthony Knockaert (Brighton & Hove Albion FC) izvodi korner s desna strane.
68'
Brighton & Hove Albion FC je u napadu. Prigodu ima Jurgen Locadia, puca, ali neprecizno.
66'
Chris Hughton se odlučio za izmjenu. U igri je Anthony Knockaert, a izašao je Solly March.
66'
Na stadionu ''Falmer'' napravljena je izmjena br. 1 u momčadi domaćina. Chris Hughton je odlučio da igru napusti Glenn Murray, a umjesto njega uđe Florin Andone.
65'
Kevin Friend je dosudio korner za momčad Liverpool FC. Izvodi ga Trent Alexander-Arnold pored desna korner zastavice.
61'
Na stadionu ''Falmer'' Brighton & Hove Albion FC je u napadu. Dale Stephens upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
60'
Lewis Dunk (Brighton & Hove Albion FC) se vratio na teren i nastavlja utаkmicu.
60'
Utakmica na stadionu ''Falmer '' je nastavljena.
59'
Lewis Dunk je ozlijeđen i na njegovom licu je uočljiva bolna grimasa, pa je igra nakratko prekinuta.
58'
Na stadionu ''Falmer'' Pascal Gross puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
58'
Glenn Murray (Brighton & Hove Albion FC) je ulovljen u zaleđu.
50'
Mohamed Salah je precizan s bijele točke i Liverpool FC dolazi do prednosti 1 - 0.
49'
Dosuđen je penal u korist ekipe Liverpool FC.
48'
Na stadionu ''Falmer'' Mohamed Salah upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
46'
Počelo je drugo poluvrijeme.
45'
Kevin Friend daje znak da je prvo poluvrijeme završeno.
39'
Zaleđe! Jurgen Locadia je u nedozvoljenoj poziciji.
38'
Udarac iz kuta za momčad Liverpool FC! Izvodi ga Xherdan Shaqiri s lijeva strane.
35'
Liverpool FC napada na stadionu ''Falmer'' i Jordan Henderson ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
27'
Xherdan Shaqiri (Liverpool FC) upućuje udarac glavom, ali lopta završava pored gola.
26'
Prekid je završen i igra se nastavlja.
26'
Na stadionu ''Falmer'' (Falmer) Glenn Murray se vraća u igru.
25'
Glenn Murray (Brighton & Hove Albion FC) je ozlijeđen i na njegovom licu je uočljiva bolna grimasa, pa je igra nakratko prekinuta.
24'
Na stadionu ''Falmer" Trent Alexander-Arnold (Liverpool FC) izvodi udarac iz kuta.
24'
Na stadionu ''Falmer'' Fabinho (Liverpool FC) se našao u lijepoj prilici, ali je pucao glavom pored gola.
16'
Glenn Murray (Brighton & Hove Albion FC) puca glavom, ali izvan okvira gola.
14'
Brighton & Hove Albion FC je u napadu. Međutim, pomoćni sudac signalizira da je Jurgen Locadia u zaleđu.