Southampton FC
0 Poluvrijeme 2
Produžeci
Jedanaesterci
77' Ghezzal, Rachid umesto Choudhury, Hamza
6 Šutevi u okvir gola 3
Gallagher, Sam umesto Redmond, Nathan    90'
58' 1:2 Ndidi, Wilfred
9 Blokirani šutevi 2
Slattery, Callum umesto Long, Shane    76'
46' Barnes, Harvey umesto Mendy, Nampalys
8 Šutevi van okvira gola 3
Soares, Cedric umesto Armstrong, Stuart    57'
46' Gray, Demarai umesto Albrighton, Marc
10 Korneri 3
Stephens, Jack    54'
35' Chilwell, Benjamin
2 Ofsajdi 0
Valery, Yann    45'
20' Maddison, James

90
90'
Izmjena u momčadi gosta! Ulazi Sam Gallagher, a izlazi Nathan Redmond.
90'
Drugo poluvrijeme je završeno. Konačni rezultat je 1 - 2.
90'
Drugo poluvrijeme na stadionu ''King Power'' se bliži kraju. Igrat će se 4 minute nadoknade.
90'
Zaleđe! Jamie Vardy (Leicester City) se našao u nedozvoljenoj poziciji.
90'
Na stadionu ''King Power'' James Maddison (Leicester City) izvodi korner s lijeva strane.
90'
Na stadionu ''King Power'' Demarai Gray (Leicester City) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
90'
Na stadionu ''King Power'' Onyinye Ndidi (Leicester City) se našao u lijepoj prilici, ali je pucao glavom pored gola.
87'
Harvey Barnes (Leicester City) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
87'
Udarac iz kuta za momčad Leicester City! Izvodi ga James Maddison s lijeva strane.
86'
Jamie Vardy (Leicester City) je ulovljen u zaleđu.
86'
Zaleđe! Netko iz ekipe Southampton FC nalazi se u nedozvoljenoj poziciji.
85'
Leicester City je u napadu, ali Onyinye Ndidi puca izvan okvira gola.
84'
James Maddison (Leicester City) puca, ali neprecizno.
83'
Leicester City napada na stadionu ''King Power'' i Rachid Ghezzal ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
78'
James Maddison (Leicester City) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
77'
Onyinye Ndidi (Leicester City) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi Southampton FC blokirao udarac.
77'
Leicester City je napravio izmjenu br. 3, tako što je ušao Rachid Ghezzal, a izašao Hamza Choudhury.
76'
Na stadionu ''King Power'' napravljena je izmjena br. 2. u momčadi gosta. Ralph Hasenhuttl je odlučio da igru napusti Shane Long, a umjesto njega uđe Callum Slattery.
74'
Harvey Barnes (Leicester City) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''King Power'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
74'
Na stadionu ''King Power" James Maddison (Leicester City) izvodi udarac iz kuta.
72'
Leicester City napada! Harvey Barnes upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
70'
Jamie Vardy (Leicester City) se našao u prilici na stadionu ''King Power'', no pucao je neprecizno.
65'
Leicester City napada. Harry Maguire je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
64'
Na stadionu ''King Power'' (Leicester) blokiran je udarac momčadi Leicester City. Pucao je James Maddison.
60'
Michael Oliver sudi udarac iz kuta za ekipu Leicester City. Izvest će ga James Maddison.
58'
Ricardo Pereira je namjestio pogodak.
58'
Gol! Leicester City smanjuje rezultat na 1 - 2, a strijelac je Onyinye Ndidi.
57'
Southampton FC pravi izmjenu br. 1, tako što ulazi Cedric Soares, a izlazi Stuart Armstrong.
56'
Jamie Vardy puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
55'
55'
James Maddison (Leicester City) upućuje udarac na stadionu ''King Power'', ali protivnička obrana blokira udarac.
54'
Žuti karton dobiva Jack Stephens (Southampton FC).
52'
Na stadionu ''King Power '' (Leicester) James Maddison puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
51'
Leicester City kreće naprijed, ali Michael Oliver dosuđuje zaleđe.
49'
Harry Maguire (Leicester City) puca u okvir vrata, ali nema pogotka.
48'
Na stadionu ''King Power'' Southampton FC je u napadu. Shane Long upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
47'
Na stadionu ''King Power'' James Ward-Prowse (Southampton FC) izvodi korner s lijeva strane.
47'
Na stadionu ''King Power'' Matt Targett puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
46'
Michael Oliver je dao znak za početak drugog poluvremena.
46'
Harvey Barnes je zamijenio Nampalys Mendy u momčadi domaćina.
46'
Claude Puel pravi izmjenu br. 2. na stadionu ''King Power''. U igru ulazi Demarai Gray, a izlazi Marc Albrighton.
45'
Yann Valery (Southampton FC) po drugi put dobiva žuti karton. Samim tim zarađuje isključujući crveni karton!
45'
Na stadionu ''King Power'' James Maddison (Leicester City) izvodi korner s desna strane.
45'
Na stadionu ''King Power'' Shane Long (Southampton FC) je pospremio loptu u mrežu i tako je povećao vodstvo svoje momčadi na 2 - 0.
45'
Michael Oliver mora pričekati istek 2 minute nadoknade, prije nego što da znak da je prvo poluvrijeme završeno.
45'
Sudac je označio kraj prvog poluvremena i igrači su krenuli prema svlačionicama.
44'
Michael Oliver je dosudio korner za momčad Leicester City. Izvodi ga James Maddison pored desna korner zastavice.
44'
43'
Na stadionu ''King Power'' Hamza Choudhury (Leicester City) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
37'
Udarac iz kuta za momčad Leicester City! Izvodi ga James Maddison s desna strane.
37'
Harry Maguire (Leicester City) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
35'
Michael Oliver pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Benjamin Chilwell iz momčadi domaćina.
35'
Leicester City je u napadu. Prigodu ima Wes Morgan, puca, ali je vratar na mjestu.
35'
34'
Yann Valery (Southampton FC) je dobio prvi žuti karton.
33'
Na stadionu ''King Power'' Leicester City je u napadu, ali Harry Maguire glavom puca pored gola.
33'
Nogometašu momčadi gosta dosuđeno je zaleđe na stadionu ''King Power''.
30'
Jednom od nogometaša momčadi Leicester City svirano je zaleđe na stadionu ''King Power''.
28'
Na stadionu ''King Power" James Ward-Prowse (Southampton FC) izvodi udarac iz kuta.
28'
Jack Stephens (Southampton FC) puca glavom na stadionu ''King Power''. Nema gola - protivnička obrana je dobro reagirala.
28'
Zaleđe na stadionu ''King Power''! Netko iz ekipe Southampton FC našao se u nedozvoljenoj poziciji.
20'
20'
James Maddison (Leicester City) dobiva žuti karton.
13'
Na stadionu ''King Power'' dosuđeno je zaleđe jer se nogometaš momčadi Southampton FC našao u nedozvoljenoj poziciji.
11'
James Ward-Prowse zabija iz kaznenog udarca i Southampton FC vodi 1 - 0.
10'
Michael Oliver je dosudio korner za momčad Southampton FC. Izvodi ga James Ward-Prowse pored lijeva korner zastavice.
10'
Prigoda na stadionu ''King Power''! Shane Long puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
10'
Southampton FC je u odličnoj prilici, pošto je Michael Oliver dosudio jedanaesterac.
9'
Stuart Armstrong puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
4'
Stuart Armstrong (Southampton FC) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
1'
Počelo je prvo poluvrijeme.

Objavljena su imena igrača koji započinju današnju utakmicu na stadionu ''King Power''.