
Vujović: Obrane označile utakmicu, zadovoljan sam rezultatom
Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 19.03.16. | 22:06
"Ovo je tek prva utakmica i nadamo se kako ćemo u uzvratu izboriti četvrtfinale“, poručio je Vujović na konferenciji za novinare nakon utakmice.
PPD Zagreb poražen je s 23:24 od Rhein Neckar Löwena u prvom susretu osmine finala rukometne Lige prvaka. Vrlo dobar rezultat s obzirom na to kako je njemačka momčad vrlo lako mogla imati i tri pogotka prednosti u samom finišu, što bi ipak bio mnogo teži zadatak u uzvratu koji se za tjedan dana igra u Mannheimu.
Zadovoljan je rezultatom, ali i igrom svoje momčadi bio trener Zagreba Veselin Vujović
„Bila je ovo vrlo teška utakmica, isključivo zbog obrana jedne i druge momčadi koje su bile na vrlo visokom nivou. Zadovoljan sam igrom i rezultatom koji nosimo u uzvrat, jer Zagreb ima mladu momčad. Ovo je tek prva utakmica i nadamo se kako ćemo u uzvratu izboriti četvrtfinale“, poručio je Vujović na konferenciji za novinare nakon utakmice.
S trenerom zagrebačkog sastava složio se i glavni strateg Nijemaca Nikolaj Jakobsen.
„Igrali smo protiv vrlo dobre momčadi, koji igra agresivnu obranu. Bila je to teška utakmica, imali smo puno problema u počecima, ali bio je tu naš golman s nekoliko bitnih obrana. No, ovo je samo prvih 60 minuta, slijedi uzvrat i bit će jednako teško u Mannheimu. Nadamo se slavlju u drugom susretu i plasmanu u četvrtfinale“, rekao je Jakobsen.
(Foto: Action Images)
Germanijak pratite i na našoj Facebook stranici!
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Ragbi
Stolni Tenis
Dota
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.