MRK Sesvete

VIDEO Sesvete bez problema srušile Poreč i potvrdile treće mjesto

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 10.05.23. | 19:57

Slijedi im Kup protiv Zagreba

Rukometaši Sesveta su bez velike muke svladali Poreč 33-18 i osvojili treće mjesto u Hrvatskoj.

Prouči cjelokupnu ponudu za rukomet na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)

Gosti su se prvih 10-ak minuta susreta uspjeli držati na blagih minus jedan pa čak i u egalu u jelkovečkoj dvorani, ali to je bilo sve od otpora koji su uspjeli pružiti razigranim Sesvetama. U nastavku utakmice prednost domaćih je samo rasla. Hršak, Čaprić i Dumenčić vodili su Sesvečane do mirnog završetka prvog dijela i visokih osam golova razlike pri rezultatu 18-10.

U nastavku su svoju prednost povećali do konačnih 33-18, a najraspucaniji su među domaćima bili isti oni koji su ih predvodili u prvome dijelu utakmice. Patrik Hršak, Ivan Dumenčić, Davor Gavrić i Aleksandar Čaprić upisali su po četiri gola, a pratili su ih Josip Topić, Mislav Šuker, David Štrković te Leon Lukačec s po tri pogotka.

Kod gostiju su najefikasniji bili Alan Muranović, Petar Krupić i Matija Rađaković s po tri gola.

Podsjetimo, Sesvete su ranije izbacile Nexe iz Kupa i plasirale se na Final Four gdje ih čeka PPD Zagreb.