PPD Zagreb izgubio finale Seha lige

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 03.04.19. | 21:29

Ponovno je koban bio Vardar.

Igrači PPD Zagreba nisu uspjeli osvojiti naslov pobjednika regionalne SEHA lige, u finalu završnog turnira u bjeloruskom Brestu izgubili su od skopskog Vardara s 23:26.

Hrvatski je prvak bolje otvorio utakmicu i bio u prednosti u prvih 20 minuta. Najveću razliku od plus tri ostvario je u 12. minuti kada je bilo 7:4, no tu prednost izgubio je u samo dvije minute. Vardar je prvi put poveo u 24. minuti s 11:10 i do kraja dvoboja više nije zaostajao iako je Zagreb u nekoliko navrata dolazio do izjednačenja.

Luka Mrakovčić je s četiri gola bio najefikasniji kod PPD Zagreba, po tri su postigli Božić Pavletić, Horvat i Vlah, dok su Vardar predvodili Dainis Krištopans sa sedam i Timur Dibirov s pet golova.

Ovim porazom Zagreb je ostao na jednom osvojenom naslovu u SEHA ligi, osvojenom 2013. godine.