Ništa od obrane naslova! Cindrić i Čupić zabili 11 golova, ali bilo je premalo protiv Montpelliera

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 26.05.18. | 19:50

Bili su blizu.

Prvo poluvrijeme je većinom proteklo u egalu, no onda je Montpellier krajem prvog poluvremena ubacio u brzinu više i na odmor otišao s tri pogotka prednosti na svojoj strani. U drugom su to održavali većinu vremena, no s odmakom vremena Vardar se sve više približavao, a onda na samom kraju ušao u egal na 27:27.

Montpellier je tada iskoristio svoj zadnji napad i zabio za 28:27, a Makedonci su promašili šut za produžetke. Zanimljivo, u toj infarktnoj završnici na terenu nije bilo Cindrića ni Karačića, na desnom krilu samo je bio Ivan Čupić.

Cindrić je susret završio sa šest postignutih pogodaka, dok je Čupić zabio pet, a Karačić je ostao bez gola. Naši su igrači iznijeli veliki teret, postigli kombinirano 11 golova, ali nije bilo dovoljno protiv Montpelliera kojeg je vodio Vincent Porte sa osam golova.

Dakle, sutra je finale Nantes – Montpellier za europski naslov.