Goran Stanzl/PIXSELL

Naklon do poda, majstore: Pogledajte spektakularan pogodak Vlade Matanovića (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 01.03.21. | 20:21

Povremeni hrvatski reprezentativac zabio je pogodak kakav ne pamtimo…

Rukometaši PPD Zagreba jučer su slavili u 3.kolu Seha lige na gostovanju kod srpske Metaloplastike rezultatom 30:35.

Izabranici Ivice Obrvana odigrali su jako dobru utakmicu, na predah su otišli s +5, a to su uspjeli zadržati i do kraja utakmice te na taj način upisati svoju treću pobjedu u Grupi A.

PPD je bio veliki favorit, igrali su jako dobar rukomet, a potez ne samo utakmice, već i kola u Seha ligi vidjeli smo neposredno prije kraja prvog poluvremena.

Igrala se 28. minuta utakmice, Luka Mrakovčić je kratko dodao do Czabe Leimetera, Mađar proslijedio loptu do Vlade Matanovića, a povremeni hrvatski reprezentativac iz nevjerojatno teške pozicije postiže spektakularan pogodak kakav se uistinu ne viđa često.

Majstoriju Matanovića pogledajte u nastavku, a nama ne preostaje ništa drugo nego da mu kažemo ono što će velika većina pomisliti kad pogleda ovaj pogodak – Bravo, majstore!