
Igor Vori presudio Branku Tamšeu! Nexe smijenio Slovenca nakon senzacionalnog poraza
Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 18.02.24. | 12:37
Još se ne zna tko će naslijediti Tamšea
U jučerašnjem dvoboju Premijer lige, Nexe je senzacionalno poražen na gostovanju kod Sesveta (38-33). Bila je to utakmica u kojoj su domaćini vodili od početka do kraja i na taj način odmah u prvom kolu Lige za prvaka nanijeli težak udarac ambicijama Nexea.
Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)
Našičani će zbog ovog poraza imati znatno teži put do prvog mjesta uoči finalne serije, a jutro nakon poraza klub je objavio da je trener Branko Tamše dobio otkaz.
"Uprava RK Nexe donijela je odluku o prekidu suradnje s Brankom Tamšeom, koji od danas više ne obnaša funkciju trenera prve momčadi. S njim odlazi i njegov dosadašnji pomoćnik Albin Eter. Branko Tamše preuzeo je klupu rukometnog kluba NEXE u siječnju 2021. i pod njegovim vodstvom ostvareni su neki od najvećih uspjeha našeg kluba, od kojih svakako treba posebno istaknuti plasman na Final Four EHF Europske lige 2022. godine u Lisabonu. Ovim putem želimo zahvaliti gospodinu Branku Tamšeu na ostvarenim rezultatima i svemu što je napravio za RK Nexe te mu želimo puno sreće i uspjeha u budućnosti. O svim daljnjim potezima klub će pravodobno obavijestiti javnost", stoji u klupskom priopćenju.
Inače, Sesvete kao trener vrlo uspješno vodi legendarni Igor Vori, tako da možemo reći da je legendarni reprezentativac Hrvatske presudio Tamšeu, koji od danas mora u potragu za novim poslom.
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Mali Nogomet
Ragbi
Dota
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.