Hrvatska u drugoj pripremnoj utakmici pobijedila Sloveniju

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 28.10.17. | 22:07

Pobjeda hrvatske rukometne reprezentacije…

Hrvatska rukometna reprezentacija u Areni je odigrala drugu/uzvratnu utakmicu protiv reprezentacije Slovenije u sklopu priprema za EP koje će se od 12. do 28. siječnja održati u Hrvatskoj. Utakmica je završila rezultatom 21:19 za Hrvatsku.

Hrvatska je prvo poluvrijeme zatvorila s periodom od osam minuta bez postignutog kola i Slovenci su u svlačionice otišli s prednošću od dva gola, 11:9. Međutim, u drugom poluvremenu Hrvatska je zaigrala bolje i na kraju uspjela doći do pobjede.

Najbolji strijelac u hrvatskim redovima bio je Ćupić s šest pogodaka, dok je kod poražene Slovenije najbolji bio Dolenc koji je zabio dva gola više.

U prvoj utakmici, u četvrtak, Hrvatska je u Ljubljani remizirala sa Slovenijom (26:26)