EHF
EHF

Alilović odlazi u Metaloplastiku

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 31.05.23. | 10:05

Izviđač je uzeo ove sezone titulu prvaka, no u finalu Kupa su izgubili kod Vogošće

Hrvatski srednji bek Domagoj Alilović ima novi angažman. Izdanak dobro poznate ljubuške rukometne škole, dres Izviđača zamijenit će onim šabačke Metaloplastike. Ove sezone je nekadašnji prvak Europe završio na trećem mjestu, nakon što je Vojvodina već tradicionalno zasjela na prvo mjesto.

Ove je sezone Alilović imao probleme s ozljedom pete još do listopada pa se u sastav vratio u samom finišu, a Izviđač je uzeo ove sezone titulu prvaka, no u finalu Kupa su izgubili kod Vogošće.

Alilović je s Izviđačem četiri puta bio na tronu BiH, a osvojio je i Kup 2022. godine. Osim toga, bio je i reprezentativac Hrvatske u kadetskoj kategoriji, a da zaigra za juniorski sastav spriječila ga je pandemija koronavirusa. U međuvremenu je dobio poziv u bosanskohercegovačku reprezentaciju, ali nije se odlučio hoće li zaigrati za njih.