EP: Žunić izborio finale u bacanju kugle
Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 04.03.17. | 13:58
Nakon Ane Šimić u skoku u vis, dobili smo još jednog sudionika finala na Europskom dvoranskom prvenstvu u atletici, koje se održava u Beogradu.
To je naš 26-godišnji bacač kugle, Stipe Žunić. U kvalifikacijama je već u prvom pokušaju prebacio normu za finale. Kugla je u prvoj seriji letjela dovoljnih 20,52 centimetra, što je dva više od zadane norme.
Naš drugi predstavnik, 22-godišnji Filip Mihaljević je nakon dva promašaja u dva pokušaja tek u trećem imao ispravni hitac, koji je iznosio 19,94 centimetara te je u kvalifikacijama zauzeo 12. mjesto.
Žunić je večerašnje finale izborio petim mjestom kvalifikacija, a istu je daljinu bacio i Portugalac Tsanko Arnaudov. Najdalji hitac imao je njemački predstavnik David Storl, a preko 21 metra je bacio i Poljak Konrad Bukowiecki.
Finale bacanje kugle za atletičare je na rasporedu od 19:20.
(Foto: Action Images)
Germanijak pratite i na našoj Facebook stranici!
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.