Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 06.02.17. | 07:35

Ludi, ali doista ludi Superbowl u Houstonu.

New England Patriotsi su se pobrinuli za nevjerojatan podvig u NFL-u i najveći preokret u povijesti američkog nogometa, o kojem će se još dugo pričati. U spektakularnom Superbowlu, Patriotsi su uspjeli preokrenuti zaostatak od 25 poena i uzeli naslov.

Brady nakon ludog preokreta: Netko mi je ukrao dres s utakmice!

Atlanta Falconsi su u 51. Super Bowlu vodili s velikih 21:3 na poluvremenu, početkom treće četvrtine i 28:3, ali proradio je napad Patriotsa i stigli su veliki zaostatak te izborili produžetke. Prvi put u povijesti je pobjednik odlučen u produžetku, u kojem su bolji bili razbuđeni Patriotsi. Konačan rezultat je glasio 34:28 za Patriotse.

Quarterback New Englanda, Tom Brady ušao je u povijest s pet naslova, a trener Bill Belichick hrvatskih korijena također ima pet naslova. Dodajmo i da je Brady u ovom ludom Superbowlu srušio rekord u dodavanjima u Super Bowlu jer je bacao za 466 yarda.