REUTERS/Benoit Tessier
REUTERS/Benoit Tessier

Peter Sagan podvrgnut manjem operativnom zahvatu na srcu

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 23.02.24. | 16:42

Uskoro se vraća treninzima

Trostruki svjetski prvak u cestovnom biciklizmu i sedmerostruki osvajač zelene majice za najboljeg sprintera na Tour de Franceu, Slovak Peter Sagan (34) u petak je podvrgnut manjem operativnom zahvatu na srcu u bolnici u Anconi.

Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)

Sagan, koji je krajem prošle godine odlučio okončati svoju karijeru ne cesti te se prebaciti na brdski biciklizam, prošloga je vikenda tijekom jedne utrke osjetio neuobičajene probleme s sa srčanom aritmijom. Puls mu je skočio na više od 200 otkucaja u minuti te je odlučeno kako je neophodna operacija.

Ukoliko će oporavak teći po planu Sagan bi se mogao vratiti treninzima već za tjedan dana i nastaviti s pripremama za mogući nastup na Olimpijskim igrama u Parizu. Kako bi se kvalificirao za OI, Sagan mora sakupiti određeni broj bodova na utrkama Svjetskog kupa koji počinje u travnju.

"Peter je dobro. Bit će ponovno na biciklu za manje-više tjedan dana i to po istom programu koji je ranije zacrtan. Sve je pod kontrolom", kazao je Saganov glasnogovornik.


Zaigraj odmah, Germania!

Cjelokupnu Germanijinu ponudu pronađite i proučite OVDJE.


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.

(Hina)


Tagovi

BiciklizamPeter Sagan

Ostale Vijesti