
Osijek minimalnim slavljem produžio seriju za prvaka države!
Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 30.05.25. | 22:15
Makarani su i dalje u prednosti od 2-1 i jednu pobjedu udaljeni od svog četvrtog naslova prvaka. Četvrta utakmica finalne serije bit će odigrana u ponedjeljak, ponovno u osječkoj dvorani Zrinjevac
MNK Osijek pobijedio je MNK Novo vrijeme s 3-2 u trećoj utakmici finala doigravanja za prvaka Hrvatske u futsalu i tako produžio seriju za najmanje jednu utakmicu.
Momčad iz Makarske je u prve dvije utakmice pred svojim navijačima ostvarila dvije pobjede i došla nadomak osvajanju naslova prvaka. No, dvoboj koji je u petak odigran u osječkoj dvorani Zrinjevac pred 1200 gledatelja, započeo je bolje za domaćine, koji su poveli pogotkom Brazilca Cleitona Ricka Henriquea već u 3. minuti. No, pri kraju prvog poluvremena gosti iz Makarske su napravili preokret i poveli golovima Francuza Arthura Tchaptcheta (19) i Slovenca Klemena Duščaka (20).
Novi preokret, ali u korist domaće momčadi, kreirali su Cleiton (23), svojim drugim pogotkom, i Domagoj Damjanović, koji je u 30. minuti postavio konačnih 3-2.
U samoj završnici je domaći vratar, Talijan Riccardo Ditano, imao nekoliko sjajnih reakcija kojima je spriječio Novo vrijeme da izbori produžetak.
Makarani su i dalje u prednosti od 2-1 i jednu pobjedu udaljeni od svog četvrtog naslova prvaka. Četvrta utakmica finalne serije bit će odigrana u ponedjeljak, ponovno u osječkoj dvorani Zrinjevac.
(hINA)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eKošarka
Hokej na ledu
Baseball
Counter Strike
Stolni Tenis
Mali Nogomet
Snooker
LOL
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.