
Ništa od meča Fabjana i Erslana, SloRocky objasnio zašto
Vrijeme Čitanja: 2min | sri. 24.06.26. | 16:49
Ipak, mnogi podržavaju ovakvu odluku Fabjana, a vrlo vjerojatno i sama organizacija jer meč Erslana i Fabjana može napuniti bilo koju dvoranu.
Već nekoliko tjedana traje prepirka između Mirana Fabjana i Ivana Erslana. Slovenac kao kralj trash talka i čovjek koji je podigao FNC na višu razinu nije se borio od veljače ove godine kada je poražen brutalnim nokautom od Aleksandra Ilića.
U međuvremenu Erslan se vratio u FNC nakon četiri borbe u UFC-u. Erslan kao bivši FNC prvak, čovjek s pobjedama u KSW-u i UFC-u odmah pretendira za pojas poluteške kategorije kojeg drži Nedoh. Ipak, Fabjan poznat po provokacijama i prozivkama odmah je krenuo u napad na Erslana, a pomalo iznenađujuće inače mirni Erslan također je počeo s provokacijama pa je njihova borba postala i više nego realna.
Očekivalo se će Erslan u rujnu u Zagrebu baš protiv Fabjana odraditi povratnički debi pred domaćom publikom, ali od toga neće biti ništa. Kako je Fabjan objavio na svojim društvenim mrežama odbio je meč, a razlog je što mu nije ponuđena borba večeri. Odnosno, Fabjan smatra kako je ovo prevelik meč da ne bude naslovna borba. Još je izjavio kako već sada fight card za Zagreb spektakularan i da bi zbog toga ovaj meč pao u drugi plan.
"Danas je moj menadžer Zelg Galešić dobio službenu ponudu od FNC-a koju je odbio. Rekao je da je borba između Erslana i mene prevelika za "undercard" i čekat ćemo neki drugi, "manji" event da ta borba dobije mjesto koje zaslužuje. Onaj tko najviše prodao, trebao bi biti "main event". U Zagrebu će biti previše velikih borbi i mislim da bi se ta borba izgubila."
Takvo ponašanje mnoge je obožavatelje FNC-a razočaralo. Smatraju kako takvo ponašanje čisti egoizam i nepoštovanje organizacije. Ipak, mnogi podržavaju ovakvu odluku Fabjana, a vrlo vjerojatno i sama organizacija jer meč Erslana i Fabjana može napuniti bilo koju dvoranu. (I.L.)


.png.webp)






