
Najava pohoda na titulu? Futsal Dinamo zabio čak osam golova u gostima kod aktulanog prvaka
Vrijeme Čitanja: 2min | pet. 10.10.25. | 20:42
Novo Vrijeme je u drugom kolu domaćeg prvenstva poraženo rezultatom 8-3
Hrvatsko prvenstvo u futsalu počelo je prošlog tjedna, a pobjedu i u drugom kolu ostvario je Futsal Dinamo, ovog puta na podosta uvjerljiv način, pogotovo kad se u obzir uzme činjenica da je trijumf od 8-3 ostvaren u gostima kod aktualnog prvaka. Naime, Novo Vrijeme je na svojem terenu Makarskoj doživjelo taj težak poraz, čime su gosti iz Zagreba najavili svoj pohod na titulu prvaka.
Sve je bilo riješeno praktički već u prvih pet minuta utakmice, kad su Patrik Pasariček, Kristijan Čekol te dvaput Nikola Gudasić doveli Dinamo do prednosti od 0-4. Makarani su do odlaska na odmor uspjeli smanjiti preko Ukrajinca Tarasa Korolišina, no onda je Filip Novak u završnici prvog dijela zabio za 1-5. Nije se zagrebački sastav zaustavio na tome, nego je i u nastavku bio neumoljiv, pa je tako još i Luka Čop zabio dvaput, a Adnan Kalajdžić jednom. Za domaćina je još poentirao i Victor Lima te s dva gola barem donekle ublažio poraz.
Tako je Futsal Dinamo ostao prvi na tablici, nakon što je u prvom kolu kod kuće pobijedio dubrovački Square s 5-0. U istom je terminu odigrana i još jedna utakmica, splitska Torcida je došla do prve pobjede u sezoni, i to preko povratnika u ligu Vrgorca (4-2). Doduše, gosti su poveli uz gol Josipa Govorka, da bi potom Splićanima preokret do poluvremena donijeli Antonio Repić i Jakov Hrstić. Zatim su put prema pobjedi trasirali novi strijelci Franco Jelovčić i Marko Žuljević u drugom poluvremenu, a onda je Josip Bošković pred kraj zabio utješni pogodak za goste.
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Košarka igrači
eKošarka
Hokej na ledu
Baseball
Mali Nogomet
Counter Strike
Stolni Tenis
Ragbi
LOL
eNogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.