
Mladostašice napravile veliki korak prema finalu
Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 11.04.24. | 08:01
U tijeku je završnica prvenstva za odbojkašice.
U prvoj polufinalnoj utakmici Superlige odbojkašice Mladosti su uvjerljivo pobijedile Kelteks s 3-0 (25-16, 25-21, 25-19), nakon nešto više od sat vremena igre.
Prouči cjelokupnu ponudu na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)
Odbojkašice Mladosti su dominirale tijekom cijelog susreta, od prvog su seta krenule jako i moćno što je rezultiralo stalnim vodstvom u prvom dijelu susreta.
U drugom setu, nakon vodstva Mladosti 11-10, gošće iz Karlovca su napravile niz 4-0 za vodstvo 14-11. Posljednji put je Kelteks u toj dionici vodio 17-16 nakon čega je Mladost osvojila četiri poena u nizu te time osigurala i osvajanje drugog seta.
Treći set je bio vrlo sličan prvom, a treba spomenuti kako je Mladost u toj dionici sve riješila bijegom sa 6-5 na 16-6.
Statistički su igračice Mladosti bile iznimno dominantne u bloku (13-6) te u poenima u napadu (39-29). Kelteks je imao bolji prijam servisa (54-40 posto) te je imao sedam as servisa prema šest Mladosti. Domaće su odbojkašice napravile 14 pogrešaka, a gošće 17.
Kod Mladosti je najučinkovitija bila kapetanica Katarina Pavičić s 19 poena, uz tri asa i tri bloka, dok je Andrea Mihajlević dodala 16 poena.
Uzvratna utakmica igra se u subotu 13. travnja u Karlovcu s početkom u 17 sati.
(Hina)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.