
Hrvatska ostala bez četvrtfinala
Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 03.01.24. | 15:02
Poljska i Australija u polufinalu
Hrvatska teniska reprezentacija nije se uspjela plasirati u četvrtfinale United Cupa koji se igra u Sydneyu i Perthu.
Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)
Hrvatska je svoj nastup u skupini F, koja se igrala u Sydneyju, okončala još u utorak s jednom pobjedom i jednim porazom, no morala je čekati rasplet u ostalim skupinama i vidjeti hoće li u četvrtfinale proći kao najbolja drugoplasirana reprezentacija nakon što su Norvežani slavili u našoj skupini.
Na koncu je dalje prošla njemačka reprezentacija nakon što je Francuska u zadnjem kolu skupine D pobijedila Italiju sa 3-0. Francuzi su osvojili prvo mjesto, a dalje ide i Njemačka kao najbolja drugoplasirana iz skupina igranih u Sydneyju. Najbolja drugoplasirana ekipa iz skupina igranih u Perthu je Kina.
Tako su poznati i svi parovi četvrtfina, a već su i odigrana dva susreta.
Australija se plasirala u polufinale pobjedom 3-0 protiv Srbije, dok je Poljska sa 3-0 slavila protiv Kine.
Australija će u polufinalu igrati protiv pobjednika susreta između Grčke i Njemačke, dok Poljaci čekaju boljeg iz ogleda Francuske i Norveške.
United Cup, organiziran u Australiji, nacionalno je timsko natjecanje u kojem se natječe osamnaest nacija, podijeljenih u šest skupina po tri prije nokaut faze koja počinje od četvrtfinala.
(Hina)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
Counter Strike
Mali Nogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.