Zenit nezaustavljiv, Dzyuba opet postigao dva gola

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 24.08.14. | 10:20

Zenit nastavlja s maksimalnim učinkom u novoj sezoni ruske Premier lige.

Momčad iz St. Petersburga u ranoj se fazi prvenstva nameće kao prvi favorit za osvajanje titule. Osim što su u prvih 5 utakmica ostvarili 5 pobjeda, momčad Andre Villas-Boasa ima i gol razliku od uvjerljivih 17:2.

Do nove pobjede Zenit je došao na domaćem travnjaku protiv Amkara. Domaćine je u vodstvo doveo Shatov u 13. minuti nakon sjajne asistencije Hulka, a preporođeni Brazilac je 9 minuta kasnije svojim pogotkom zaključio rezultat. Nakon lošeg nastupa na SP-u Hulk je postigao već 5 golova u ovom prvenstvu.

U dobroj formi je Hulk, ali u još boljoj je Artyom Dzyuba. On na svojem kontu ima gol više od brazilskog napadača, a nova dva pogotka upisao je na gostovanju kod Ufe te tako svojem Spartaku donio novu pobjedu. Dzyuba je bio efikasan u 27. i 34. minuti, a u 74. je De Oliveira postigao gol za konačnih 1:2. U domaćim redovima Paurević je odigrao cijelu utakmicu,

Treća utakmica odigrana u subotu otišla je na stranu Kazana. Oni su na svojem travnjaku savladali CSKA, a naš Marko Livaja je pobjedu gledao s klupe.