Davor Javorović/Pixsell

Zekiću remi u Albaniji, Hrvati u Rakowu ubilježili pobjedu

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 11.07.23. | 22:36

Poljski sasatv je stigao do vrijednog slavlja na svom terenu.

Poljski Rakow koji isplaćuje plaću dvojici Hrvata – kapetanu Zoranu Arseniću i Franu Tudoru, svladao je estonsku Floru u drugom pretkolu kvalifikacija za Ligu prvaka. Pogodak odluke odsjeo je u mreži gostujućeg sastava u 54. minuti, a potpisao ga je ukrajinski veznjak Vladislav Kočergin.

Bitna je ovo pobjeda za poljsku momčad kojoj ova pobjeda znatno diže akcije za uzvrat koji je na rasporedu za tjedan dana.

A Zoran Zekić je sa svojom albanskim Partizanijem odigrao 1-1 na svojoj Areni Kombetare u Tirani protiv BATE Borisova.

Gosti su prvi stigli do vodstva kada je Antilevski u pogodak pretvori asistenciju Koncevoja u 58. minuti.

No već osam minuta kasnije Partizani je izjednačio – Murataj je zabilježio asistenciju, a pogodak je ovjerio Cara za ipak nešto lakši uvrat zekićevih izabranika. (pz)