Zaradili dva crvena kartona pri proslavi jednog gola (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 26.11.19. | 21:00

Remi osiguran u sudačkoj nadoknadi.

Nevjerojatna završnica u prvim utakmicama večerašnje Lige prvaka.

Club Brugge je na teškom gostovanju kod Galatasaraya izvukao bod u sudačkoj nadoknadi. Rezultat je bio 1-1, a Belgijci su susret završili s dva igrača manje.

Poveli su Turci preko Buyuka u 11. minuti, a mreže su mirovale sve do druge minute sudačke nadoknade kada Diatta – koji je ušao u igru u drugom dijelu – zabija za veliki bod. Prilikom proslave gola skinuo je dres i potom zaradio drugi žuti karton. Međutim, u isto vrijeme njegov suigrač Mata zaradio je, također drugi žuti, isključujući karton, jer je nogom slomio korner zastavicu.

Ipak, reći će navijači Bruggea, isplatilo se...

U drugoj utakmici igranoj u 19 sati, Bayer iz Leverkusena pobijedio je Lokomotiv u Moskvi rezultatom 2-0. Autogol je postigao Zemaletdinov u 11. minuti, a Sven Bender je u drugom dijelu (54') postavio konačnih 2-0.

(Foto: screenshot)