Zaboravljeni Hrvat zabio fantastičan gol u Serie A, ali nedovoljno za bodove (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 27.04.19. | 17:21

Potez karijere bivšeg U-21 reprezentativca.

34. kolo Serie A otvorili su Bologna i Empoli. Bio je to izravan dvoboj za ostanak jer je ovo kolo Bologna dočekala s pet bodova više od gostiju koji su na 18. mjestu.

I krenulo je sjajno po Empoli, poveli su u 17. minuti golom pomalo zaboravljenog Hrvata. Marko Pajač je ostao sam na lijevoj strani, možda je htio i centrirati, ali lopta je sjajno sjela u desni kut domaćeg gola. Bio je to i konačan rezultat prvog poluvremena, ali u nastavku smo vidjeli preokret. Zabijali su Soriano, Orsolini i Sansone te odveli Bolognu do vrijedne pobjede od 3:1, kojom su stigli do 37 bodova, osam više od Empolija.

Pajaču je ovo bio drugi gol sezone, prethodno je zabio Frosinoneu. On se nalazi u Empoliju na posudbi iz Cagliarija, a prije toga branio je boje Perugije, Beneventa, Celja, Videotona, Lokomotive, Sesveta te Varaždina, iz kojeg je krenuo u nogometnu karijeru.

(foto: Screenshot)