Wolvesi preokretom izbacili trećeligaša u FA kupu

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 05.02.19. | 22:46

Pobjeda Wolverhamptona.

U šesnaestini finala FA kupa, neočekivano težak posao imao je Wolverhampton. Premierligaš je na svom terenu dočekao trećeligaša Shewsbury, nakon što je prva utakmica završena remijem (2-2). Danas su Wolvesi ostvarili pobjedu 3-2 i prošli u osminu finala, ali puno teže od očekivanog.

Izgledalo je sve dobro već nakon 2. minuti kada je Matt Doherty zabio za vodstvo favorizirane momčadi. Međutim, u 11. minuti prvo Bolton, a potom i Laurent pola sata kasnije zabijaju za preokret, ali srećom po domaćina Irac Doherty u sudačkoj nadoknadi prvog dijela zabija svoj drugi pogodak za izjednačenje. Konačnih 3-2 postavio je Ivan Cavaleiro u 62. minuti pogotkom i time osigurao prolaz dalje.

U ostalim utakmicama QPR je pobijedio Portsmouth 2-0, Newport je identičnim rezultatom bio bolji od Middlesbrougha, dok je Brentford sa 3-1 slavio na Barnetom.