
Vrtoglavi uspon: Prošle zime je igrao u trećoj ligi, a danas potpisao novi ugovor sa Spursima
Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 12.01.16. | 13:57
Dele Alli je oduševio Engleze.
Prošle je godine igrao u trećoj engleskoj ligi, za MK Dons, a danas je potpisao novi ugovor s Tottenhamom. Centralni veznjak 'Spursa' je u jesenas eksplodirao u momčadi iz Londona, a sada je produljio vjernost klubu s White Hart Lanea na još pet godina te bi u Tottenhamu trebao ostati do ljeta 2021. godine.
Ali ima samo 19 godina i već je u prvoj sezoni u Premiershipu uvjerio čelnike Tottenhama da su napravili sjajan potez kada su ga prošle zime kupili iz MK Donsa. Platili su ga tada 6,6 milijuna eura, a sada vrijedi dvostruko više.
Do sada je postigao pet pogodaka i zabilježio tri asistencije u momčadi Mauricija Pochettina, a dobio je i poziv za englesku reprezentaciju za koju je odigrao četiri utakmice i zabio jedan gol.
„Oduševljen sam novim ugovorom. Otkad sam došao ovdje svi u Tottenhamu su bili sjajni prema meni. Imamo mladu momčad i mislim da samo možemo napredovati“, rekao je Alli, o čijoj smo malo poznatoj dirljivoj obiteljskoj priči pisali jučer.
(Foto: Action Images)
Germanijak pratite i na našoj Facebook stranici!
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.