Vlašić zabio za CSKA i trenutno izjednačavanje sa Zenitom i Spartakom na vrhu tablice

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 06.12.20. | 17:46

Hrvatski reprezentativac igra u sjajnoj formi.

Hrvatski reprezentativni napadač, vižljasti Nikola Vlašić, zabio je svoj šesti prvenstveni pogodak u Rusiji.

Njegov CSKA Moskva na svom terenu igra protiv Khimkija, a trenutni je rezultat na poluvremeno 1:0, a naš je napadač, inače drugi najbolje ocjenjeni igrač ruske lige nakon Zenitova Santosa (7.66 naspram Vlašićevih 7.65, prema SofaScoreu), zabio u 40. minuti.

Njemu je asistirao Kuchaev, a Niksi se sjajno odhrvao pritisku gostujućih braniča i zabio u desni kut Lantratova gola.

Igra se još 45 minuta, a njemu želimo još koji pogodak. Ukoliko ostane ovaj rezultat, CSKA će imati jednak broj bodova kao Zenit na vrhu tablice ruske lige - oba kluba imat će 35, kao i Spartak iz metropole.