Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 09.01.16. | 17:52

Nogometaši Carpija u prvoj su utakmici današnjeg programa 19. kola talijanskog prvenstva kod kuće s 2:1 slavili protiv Udinesea, a pravi junak bio je Pasciuti.

Lorenzo Pasciuti je naime u 26. minuti zatresao mrežu gostiju i tako postao prvi igrač u Italiji, koji je uspio postići pogodak u sve četiri talijanske lige, u svim rangovima talijanskog nogometa - od Serie D do Serie A.

Pasciuti je sada upotpunio jedinstveni niz jer je osim u eliti tresao mreže za svoju momčad u Serie B, zatim u Serijama C/1 i C/2, kao i u četvrtoligaškom rangu.

Na 2:0 za Carpi je u 70. minuti povisio Lollo, a samo dvije minute kasnije je Zapata ublažio poraz Udinesea.

Za goste je do 52. minute igrao hrvatski nogometaš Stipe Perica, kojeg je zamijenio Antonio Di Natale.

Carpiju je ovo treća pobjeda ove sezone i vrlo važna u borbi za ostanak.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3lkc6o" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x3lkc6o_all-goals-carpi-2-1-udinese-09-01-2016_sport" target="_blank">All Goals - Carpi 2-1 Udinese - 09-01-2016</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/HD-Soccer" target="_blank">HD-Soccer</a></i>